У Навроцького пояснили, що сталося з орденом, який президент Зеленський надіслав поштою.

Відзнаку – Орден Білого Орла, яку президент України Володимир Зеленський відправив поштою, вже отримала Канцелярія польського глави держави.

Отриману нагороду передадуть на зберігання до Бюро нагород та призначень, повідомив речник президента Польщі Рафал Лескевич, про це передає Polsat News.

ВІДЕО ДНЯ

Він підкреслив, що відзнака буде належним чином та із шаною зберігатися у Канцелярії, адже це найвища та найважливіша державна нагорода Польщі. Водночас, вона більше не буде вручена жодній особі, а посвідчення до неї втратить свою силу.

Варто згадати, що 19 червня президент Польщі Кароль Навроцький прийняв рішення про позбавлення українського президента Володимира Зеленського ордена Білого Орла через присвоєння одного з українських підрозділів імені героїв УПА. Навроцький заявив, що дії українського лідера перетнули «межу терпимості» поляків.

РЕКЛАМА

У відповідь на це рішення низка українських чинних та колишніх посадовців оголосили про повернення своїх польських відзнак. Зокрема, усі президенти України, які були нагороджені цим орденом, відмовилися від нього.

Окрім того, польські політики почали повертати свої ордени Навроцькому.

А польські громадські діячі вирішили започаткувати власну нагороду для Зеленського.

РЕКЛАМА

Джерело

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *