На аварійній частині синьої гілки київського метро розкрили тунель

Фото: КМДА/Михайло Криволапов На аварійній частині “синьої” гілки київського метро розкрили тунель назовні. Про це 30 квітня повідомила Київська міська державна адміністрація. – На будівельному майданчику між станціями метро «Деміївська» – «Либідська» фахівці розпочали демонтаж залізобетонних тюбінгів… Наразі, для прискорення…









