АТ Укргазвидобування згідно плану закупівель провело тендер

АТ Укргазвидобування згідно плану закупівель провело тендер - INFBusiness

18 вересня 2023 р. АТ «Укргазвидобування» згідно плану закупівель провело тендер на придбання Труби обсадні, безшовні або електрозварні 508,00мм (20 дюйм) з муфтовим різьбовим з’єднанням Buttress (2800 тонн). Очікувана вартість закупівлі склала 465 млн. грн. Участь у тендері прийняло 5 компаній, що є незвичною ситуацією. Раніше в тендерах на такі труби приймали участь 1-2 компанії.

Найкращу цінову пропозицію надала компанія Hunan Huge Trading Co. – 289 млн. грн. Які саме умови пропозиції встановити не вдалося, оскільки документи пропозиції неможливо відкрити. Компанія зареєстрована в Китаї і раніше приймала участь виключно в тендерах АТ «Укргазвидобування» у 2019-2023 рр. В попередніх пропозиціях Hunan Huge Trading Co. представляв інтереси китайського заводу TPCO і неодноразово був відхилений через ненадання банківської гарантії забезпечення участі. Вочевидь, пропозиція буде відхилена і цього разу через відсутність документів.

На другому місці пропозиція ТОВ «Ді Прайм» на суму 310 млн. грн. За цікавим збігом обставин документи цього учасника також не можливо проаналізувати через помилку архіву. Тому аналогічно попередній пропозиція, ймовірно, буде відхилена. Компанія зареєстрована у місті Житомир. Директором і власником є Борисенко Наталія Валентинівна. Основний вид діяльності: Діяльність посередників у торгівлі деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами. Раніше компанія вже приймала участь у тендерах АТ «Укргазвидобування», але жодного разу не перемагала.

На третьому місці знаходиться пропозиція ТОВ ТД «Трубоізолкомплект» на суму майже 332 млн.грн. Підприємство запропонувало продукцію китайського заводу BAOSHAN IRON & STEEL

CO. (Baosteel). Економія відносно очікуваної вартості складає майже 133 млн. грн. або майже 30%. Компанія зареєстрована у місті Дніпро, власником та директором якої є Гордієнко В’ячеслав Миколайович. ТОВ ТД «Трубоізолкомплект» є активним учасником тендерів на закупівлю сталевих труб (265 разів брало участь, 87 раз перемогло). Цю компанію часто пов’язують із НВП «Укртрубоізол», дилером якого вона неодноразово виступала. Підприємству закидали поставку у 2021 році сталевих труб російського виробництва для Оператора ГТС згідно тендеру UA-2021-04-13-006538-a на суму понад 100 млн. грн.

На четвертому місці пропозиція американської компанії VOREX LLC на суму майже 421 млн.грн., що на 89 млн. грн. дорожче пропозиції попереднього учасника. Компанія запропонувала труби китайського виробника Hengyang Valin Steel Tube Co. VOREX LLC є активним учасником тендерів у двох державних компаніях – АТ «Укргазвидобування» та ТОВ «Оператор ГТС України». Його пов’язують із Федором Закусило та Олександром Грицаєм. Компанії закидають вчинення антиконкурентних дій від імені кількох іноземних підприємств з ознаками офшорів: Olbi group inc., V i n y x general trading l.l.c, Rmt valvomeccanica s.r.l, Liberty tool international, inc. Контактною особою Vorex llc та V i n y x general trading l.l.c (а також Liberty tool international, inc) на тендері АТ «Укргазвидобування» UA-2018-06-22-000941-а вказана одна й та ж особа за номером телефону. На тендері Оператор ГТС UA-2021-12-31-000214-b банківські гарантії VOREX LLC, Olbi group inc. та Rmt valvomeccanica s.r.l. видані одним банком, а підписантом договору банківських гарантій з боку всіх трьох компаній є одна й та ж особа – Костюк Богдан Юрійович.

На останньому місці розмістилася пропозиція дніпровської ТОВ «ТОРГОВА ТРУБНА КОМПАНІЯ» на суму 423 млн. грн. Компанія запропонувала продукцію виробника із Південної Кореї (Seah Steel Corp.). ТОВ «ТОРГОВА ТРУБНА КОМПАНІЯ» й раніше приймала участь у тендерах АТ «Укргазвидобування» на поставку труб обсадних і бурильних, баритового концентрату, крихти мармурової. Власником та директором компанії є Лябогов Андрій Миколайович. Розмір статутного фонду 44000 грн.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *