Данило Гетманцев може керувати податковою через свого колишнього помічника

Данило Гетманцев може керувати податковою через свого колишнього помічника - INFBusiness

Міністр фінансів Сергій Марченко не має часу слідкувати за роботою податкової. Він зайнятий наповненням бюджету та визнає, що нардеп Данило Гетманцев «впливає» на це відомство. Про це йдеться в матеріалі Інформатор-Україна “Данило Гетманцев впливав та впливає на діяльність податкової, незалежно від керівника”. 

«Кожна гілка влади має свої повноваження. Крапка. Повноваження керівництва уряду, Міністерства фінансів чітко визначені законом України. Якби всі дотримувалися цих законів, можливо, ситуація була б іншою», – заявив Сергій Марченко.

З його слів, Данило Гетманцев «впливає на діяльність податкової і впливав незалежно від керівника». Допомагати йому в цьому може колишній помічник Євген Сокур, якого у 2022 році було призначено виконуючим обов’язків заступника голови ДПС.

Чомусь офіційної біографії Сокура не має на сайті податкової.

Данило Гетманцев може керувати податковою через свого колишнього помічника 1

І відомо чому – досвіду роботу у відомстві в експомічника Гетманцева немає. Відомо, що окрім роботи на нардепа, Сокур обіймав посаду старшого юриста в компанії Jurimex. Свого часу в цій фірмі працював Данило Гетманцев та вказував її у своїй декларації.

За час такого неофіційного керівництва Гетманцевим податкової, керівниць відділів податкової служби в Кіровоградській області зловили на отриманні хабаря. Частину коштів жінки сховали у дитячому візочку.

 

хабар у візочку

Частину хабаря знайшли у візочку. Фото – ДБР

«Податківиці скористались негативною тенденцією масового блокування податкових накладних та віднесення їх до критеріїв ризиковості платника податку. Вони змушували керівників підприємств «купувати» послуги «ручного режиму» реєстрації податкових накладних. «Такса» складала 1% від загальної суми», – йдеться у повідомлення Державного бюро розслідувань. 

Раніше Інформатор писав, що Данило Гетманцев вважає, що акцизи на скраплений газ треба підвищити.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *