Долар і євро тримають позиції – НБУ встановив курс на 25 вересня

Долар і євро тримають позиції - НБУ встановив курс на 25 вересня - INFBusiness

Національний банк України встановив офіційний курс валют на понеділок, 25 вересня. Згідно з даними регулятора, долар залишився на стабільній позиції. Така сама ситуація з євро. 

Відповідні дані з’явилися на офіційному порталі Нацбанку України. Долар все ще займає стабільну позицію з показником 36,56 гривні. Водночас євро, згідно з офіційним курсом, становить 38,89 гривні. 

Курс валют на 25 вересня:

  • Долар – 36,56 гривні;
  • Євро – 38,89 гривні;
  • Польський злотий – 8,46 гривні;
  • Швейцарський франк – 40,34 гривні;
  • Юань – 5,00 гривні.

Вартість євро та долара станом на 25 вересня, дані: НБУ

Вартість євро та долара станом на 25 вересня, дані: НБУ

Яким буде курс долара та євро в жовтні

Курс долара та євро не ростиме, поки Україна має підтримку Заходу. Резерви під контролем, а валюта постійно заходить. Також не очікується великих змін з інфляцією. Як казав у коментарі Gazeta.ua економіст Володимир Дубровський, Нацбанк тримає курс таким, який на сьогодні буде комфортним для економіки. Регулятор не допускає великих коливань.

“Поки ми маємо підтримку наших партнерів, то жодних великих коливань не має бути. Наші резерви під контролем, валюта надходить весь час. Нацбанк тримає курс таким, який на сьогодні буде комфортним для економіки. Не допускає великих коливань. Поступово відпускатимуть офіційний курс. Ситуація з цим нормалізуватиметься”, – наголошував Дубровський.

За словами економіста, Нацбанк має достатньо інструментів, щоб не допустити різних змін. Цифри в обмінниках коливатимуться у межах того, що є останні півтора року, уточнив економіст.

“Плюс-мінус десяток копійок. Але сильних коливань не повинно бути. Інфляція національної валюти уповільнюється. Але Нацбанк вважає, що потенціал цього сповільнення вже вичерпується. Зараз гривня входить у нормальні межі. Причин для прискорення чи різкого уповільнення немає”, – акцентував Дубровський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Економіка України зростає вперше з початку повномасштабної війни: причини та подробиці
  • Як змінюється курс долара по відношенню до євро, фунта та єни
  • Яким буде курс долара та євро наступного тижня: прогноз банкіра
  • Яким буде курс долара та євро в жовтні: прогноз економіста

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *