Експерти назвали місто, де кожен п’ятий має криптовалюту: що відомо

Експерти назвали місто, де кожен п’ятий має криптовалюту: що відомо - INFBusiness

Американська криптовалютна біржа Coinbase провела дослідження зацікавленості криптовалютами серед мешканців США. Виявилося, що у Нью-Йорку кожен п’ятий має цифрові активи.

Про це повідомляє видання Finance.ua. 19% мешканців “Великого яблука” володіють криптовалютою.

Зацікавленість мешканців міста зростає, зокрема, до цифрових активів та Web3-проєктів. Крім того, у штаті Нью-Йорк 692 компанії працюють з блокчейном, а кількість засновників та співзасновників становить понад 800.

“Жителі Нью-Йорка оптимістично дивляться на можливості та перспективи криптовалюти. Кожен третій респондент заявив, що криптовалюти роблять фінансову систему більш чесною та прозорою. Крім того, опитані вважають вкладення у цифрові активи дуже перспективним видом інвестицій”, – розповіли у дослідженні.

Криптовалюта: останні новини

Криптовалюта Maker (MKR) за тиждень зросла на 13,4%. На цей час токен доступний для покупки в середньому за 1273 доларів. Це зробило її найприбутковішим токеном тижня. 

Також міжнародна електронна платіжна система PayPal запустила свою криптовалюту – стейблкоїн. Він прив’язаний до долара США й поки буде доступний тільки у Сполучених Штатах, де регулювання крипти дуже жорстке. Це має допомогти компанії захопити частину ринку цифрових криптовалютних платежів.

Крім того, стало відомо, що державний бюджет за десять років втратив щонайменше 3 млрд грн податків від роботи криптобірж, діяльність яких досі не врегульовано в Україні. Цей висновок зроблений на аналізі продажів всього 3 активів: BTC, ETH та USDT. 

Раніше Інформатор повідомляв, що Верховна Рада України у п’ятницю, 11 серпня, ухвалила у двох читаннях два законопроєкти №6447 та №6576, які вводять до Цивільного кодексу новий термін – “цифрова річ”. Це дозволяє інтегрувати криптовалюту в традиційну економіку України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *