Як дізнатися свій тарифний план у Vodafone: покрокова інструкція

Як дізнатися свій тарифний план у Vodafone: покрокова інструкція - INFBusiness

Якщо ви давно користуєтесь послугами Vodafone і не пам’ятаєте, до якого тарифу підключено, можна уточнити цю інформацію в будь-який момент.

Щоб дізнатися, який тариф у вас встановлено на Водафон, не потрібно запам’ятовувати додаткові комбінації. Вам потрібно лише вибрати один із запропонованих способів.

Дзвінок оператору

Наберіть зі свого телефону 111*1 та натисніть кнопку “Зателефонувати”. Голосовий помічник озвучить ваш тариф та запропонує скористатися додатковими можливостями голосового меню. Це найпростіший варіант, але проблема в тому, що вам доведеться вислухати всю рекламу, яка на даний момент пропонується компанією водофон.

USSD-команд з телефону

Ще один простий спосіб дізнатися свій тариф на Водафон – набрати *101# на клавіатурі телефону та натиснути “Виклик”. Вам одразу прийде повідомлення з назвою тарифу та балансом на рахунку.

Як дізнатися свій тарифний план у Vodafone: покроково 1

За номером телефону

Ті, кому зручніше сприймати інформацію на слух, можуть набрати з телефону 111 та зв’язатися з оператором. Вас одразу з’єднають із контакт-центром, а якщо вільних операторів немає, то треба буде трохи почекати.

У додатку “Мій Водафон”

Для цього доведеться встановити додаток на свій смартфон. На головній сторінці додатку (ліворуч та знизу) потрібно клікнути по іконці “Мій тариф” і за мить ви дізнаєтесь назву свого тарифного плану.

Як дізнатися свій тарифний план у Vodafone: покроково 2

Як дізнатися тариф Vodafone, якщо у вас контракт

У цьому випадку вам знадобиться USSD-команда. Для цього наберіть у телефоні *110*21# та натисніть кнопку дзвінка. Вам прийде повідомлення із назвою тарифного плану.

Підвищення цін на популярні тарифи Vodafone

З 1 вересня абонентам Водафону оновили пакети послуг. При цьому деякі абоненти протягом року можуть користуватися тарифом зі знижкою у розмірі 50%. Акція діє для всіх нових бізнес-клієнтів, які є юридичними особами чи ФОП.

Ціни в оновлених тарифах будуть такими:

  • Business Unlim – вартість зі знижкою 135 грн на місяць, після року користування – 270 грн на місяць. Абонентам також надають безлімітний інтернет та дзвінки у мережі Vodafone, при цьому кількість хвилин для дзвінків по Україні збільшена до 300 хвилин, кількість повідомлень до 300 SMS;
  • Business Start – ціна зі знижкою складає 77,50 грн на місяць, після року користування 155 гривень на місяць. Business Pro – 110 грн на місяць, після року користування 220 грн. Клієнти отримають 10 та 22 гігабайти мобільного інтернету відповідно, а також безкоштовну послугу Online PASS.

Тарифи Business Unlim Plus, Business Ultra L, Business Ultra XL, Business Ultra VIP та Device 4G залишаються без змін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Оператор Vodafone запустив тестування переходу на контракт онлайн: подробиці нової послуги
  • Компанія Vodafone придбала інтернет-провайдер "Фрінет" – що зміниться для абонентів

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *