Монобанк закриває трансакції без карток на Африканському континенті, виняток зроблять лише для трьох країн

Монобанк закриває трансакції без карток на Африканському континенті, виняток зроблять лише для трьох країн - INFBusiness

Для багатьох клієнтів Монобанку, які перебувають в Африці, транзакції без картки стануть недоступними. Той, хто відпочиває в Єгипті, може не хвилюватись – цієї країни правило не торкнеться. Також транзакції без карток збережуть для тих, хто перебуває у Південно-Африканській республіці та Марокко. 

Про це повідомив Олег Гороховський, один із співзасновників банку. 

За його словами, таке рішення правління прийняло через високий ризик телефонного шахрайства. Другий фактор, через який Монобанк пішов на такий крок – боротьба з незаконним гральним бізнесом. 

Монобанк: шахраї не сплять 

Раніше Інформатор писав, що від початку літа шахраї, які атакують картки клієнтів Монобанку, активізувались. За даними фінансової установи, у червні близько 26 тисяч клієнтів Монобанку або самі передали дані шахраям, або ж зробили це під примусом. Попри постійні попередження від Монобанку не вступати в діалог з підозрілими особами, які називаються працівниками банку та виманюють особисту інформацію, деякі довірливі люди все ще потрапляють на цей гачок. Адже шахраї – хороші маніпулятори, які вміють майстерно заплутати клієнта. 

Також ми розповідали, що через Монобанк можна купити акції та отримати прибуток. Однак, якщо зробити це неправильно, то є ризик зайти в мінус. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *