У Верховній Раді зʼявився проект про покарання українців за скручування пробігу: який розмір штрафів

У Верховній Раді зʼявився проект про покарання українців за скручування пробігу: який розмір штрафів - INFBusiness

Щоб захистити покупців від недобросовісних продавців, у Верховній Раді України зареєстровано законопроект №10216. Цим документом пропонують ввести штрафи за фальсифікацію пробігу вживаних транспортних засобів.

Законопроєктом пропонується штрафувати за фальсифікацію пробігу вживаного авто з метою його продажу. Розмір штрафу складатиме від 500 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Тобто він сягатиме 8500 – 17 000 грн.

У пояснювальний записці до законопроєкту вказується, що практика фальсифікації пробігу уживаного транспортного засобу під час продажу досить поширена. Це негативно впливає на ринок вживаних транспортних засобів, вводить в оману покупців та завдає шкоди їхнім майновим інтересам.

Українських водіїв хочуть карати за

 Як водіям сплатити штрафи за порушення ПДР?

МВС України повідомлило про відновлення можливості сплати штрафів за адміністративні порушення правил дорожнього руху, зафіксовані комплексами автоматичної фіксації. При сплаті протягом 10 банківських днів з моменту отримання постанови діє знижка 50%. Оплата штрафів доступна на офіційних ресурсах МВС:

  • Офіційний сайт МВС України;
  • Офіційний мобільний застосунок МВС України – “Штрафи ПДР”.
  • Telegram-бот “Штрафи ПДР”.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах “Україна на часі”, а також “Україна на часі Shorts”. Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Загроза від балістики: чи можуть наявні в України системи ППО перехоплювати Іскандери-М, Кинджали та північнокорейські ракети Хвасонг – думка військового експерта Сергія Кузана.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *