Українці ставлять домашньому інтернету від Київстар 2,5 бали з 5

Українці ставлять домашньому інтернету від Київстар 2,5 бали з 5 - INFBusiness

На сайті відгуків про роботу інтернет-провайдерів українці критикують якість роботи Київстару. Їм не подобається швидкість інтернету, лінійка тарифних планів та якість робіт з підключення.

Як абоненти оцінюють якість роботи Київстару

Як абоненти оцінюють якість роботи Київстару

Щодо якості роботи інтернет-провайдера Київстар залишено понад 10 тис. відгуків. З них 6,7 тис. абонентів не радять обирати цього постачальника інтернету. Чим невдоволені абоненти? 

“Я засмучена. Не запитали моєї згоди і поставили майстра на суботу, я взяла власним коштом вихідний і ніхто не прийшов до мене і не подзвонив. Сказали що перенесли на вівторок і точно та сама ситуація. Дзвоню – а у нас немає заявки взагалі на ремонт до вас, потім думаю почали брехати що на середу знову перенесли і думаю все буде також знову брешуть”, – пише Ганна з Каменського. 

Крім того, жінка пише, що зі 100 мб вона отримує 0 і іноді аж 2 мб. На сайті є низка інших нарікань на швидкість зв’яку, яка не відповідає ціні за послугу. 

“Швидкість жахлива. Обслуговування жахливе, дзвониш до оператора і без користі, то перезавантажте роутер і спробуйте як хрінова, то безпосередньо підключіть і спробуйте як знову хрінова”, – пише абонент з Каменського. 

Абонент з Каменського зазначає, що якщо Київстар в чомусь найкращий, то це в гальмуванні та обривам.

Як раніше повідомляв Інформатор, мобільний оператор Київстар вже вкотре втрапив в скандал. Тепер компанію звинувачують в нав’язуванні додаткових послуг, які вони підключають своїм клієнтам, не запитавши дозволу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *