Argo Blockchain скоротила борги до $72 млн – ForkLog UA

Argo Blockchain скоротила борги до $72 млн - ForkLog UA - INFBusiness

У першому півріччі майнінгова компанія Argo Blockchain отримала чистий збиток у розмірі $18,8 млн і скоротила заборгованість до $75 млн.

На кінець червня 2022 року борг компанії становив $143 млн.

У липні 2023 року фірма залучила $7,5 млн унаслідок додаткової емісії акцій. Ці кошти дали змогу зменшити заборгованість до $72 млн.

За перші шість місяців року Argo отримала дохід у розмірі $24 млн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року показник обвалився на 31%. У компанії це пояснили падінням ціни біткоїна і зростанням складності майнінгу.

Компанія за півроку видобула 947 BTC. Зростання виробництва на 1% і скорочення операційних витрат на 21% дали змогу більш ніж удвічі скоротити збитки, які рік тому становили $39,6 млн.

Argo поліпшила показник рентабельності майнінгу до 42% проти 33% у першому півріччі 2022 року. Одним із факторів стало укладення угоди про купівлю електроенергії за фіксованою ціною на об’єкті Helios у Техасі. У другому кварталі фірма отримала у вигляді виплат від провайдера $1,1 млн за балансування попиту в мережі.

Компанія закінчила півріччя з $9,1 млн на рахунках і 46 BTC на балансі.

Хешрейт Argo за період збільшився до 2,6 EH/s за рахунок розгортання 1242 установок BlockMiner на власному підприємстві в Квебеку. Запуск додаткових 1628 майнерів найближчими місяцями наростить потужності фірми приблизно до 2,8 EH/s.

Нагадаємо, що взимку 2023 року Argo Blockchain зазнала збитків через погану погоду.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *