ARK Invest і 21Shares подали заявку на два ф’ючерсних Ethereum-ETF – ForkLog UA

ARK Invest і 21Shares подали заявку на два ф’ючерсних Ethereum-ETF - ForkLog UA - INFBusiness

Інвестиційна компанія ARK Invest і провайдер криптовалютних ETP 21Shares подали заявку на запуск двох біржових фондів (ETF) на базі Ethereum-ф’ючерсів.

Згідно із заявою в SEC, структура ARK 21Shares Active Ethereum Futures ETF (ARKZ) інвестує до 25% коштів у стандартизовані контракти з розрахунками в доларах США, наприклад, як від Чиказької товарної біржі.

«Фонд не інвестує в ефір безпосередньо і не підтримує прямий доступ до „спотового“ Ethereum. Інвесторам, націленим на продуктивність безпосередньо ціни ефіру, слід розглянути можливість інших вкладень», — йдеться в документі.

Оскільки розрахунки за деривативами, як правило, відбуваються щомісяця або щокварталу, ARKZ утримуватиме контракти в ці періоди.

Фонд ARK 21Shares Active Bitcoin Ethereum Strategy ETF (ARKY) планує розподіляти активи між ф’ючерсами на Ethereum і біткоїни. На ці цілі структура спрямує до 25% коштів.

«Біткоїн, ефір і ф’ючерси на них – це відносно нові інвестиції, які мають унікальні та суттєві ризики та можуть бути більш волатильними, ніж інші активи. Вартість вкладень у фонд може різко і несподівано знизитися, в тому числі до нуля. Ви можете втратити всі свої інвестиції», — попередили компанії.

Решту портфеля ARKZ і ARKY складуть казначейські облігації США, угоди РЕПО та інші інструменти фінансового ринку.

На початку серпня схвалення ф’ючерсних біржових Ethereum-фондів з боку SEC запросили одразу шість фірм, включно з Grayscale, ProShares, Bitwise і VanEck. Пізніше до них приєдналася Valkyrie.

Нагадаємо, у квітні ARK Invest і 21Shares подали спільну заявку на запуск спотового біткоїн-ETF. У серпні регулятор відклав ухвалення рішення щодо пропозиції фірм.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *