BitGo залучив $100 млн при оцінці $1,75 млрд – ForkLog UA

BitGo залучив $100 млн при оцінці $1,75 млрд - ForkLog UA - INFBusiness

Криптокастодіан BitGo закрив раунд фінансування на $100 млн, за підсумками якого компанію оцінили в $1,75 млрд. Про це повідомляє Bloomberg.

За словами генерального директора фірми Майка Белше, кошти були отримані виключно від нових інвесторів. Він відмовився називати конкретні імена, але уточнив, що спонсори базуються у США та Азії, а деякі прийшли з-за меж криптоіндустрії.

Фінансування буде використано для стратегічних угод, дві з яких уже перебувають у процесі, пояснив глава BitGo.

Він також визнав наявність «певних труднощів» на ринку, маючи на увазі проблеми з нормативно-правовою базою.

Однак Белше підкреслив, що зосередженість компанії на ліцензуванні та регулюванні допомогла їй виділитися на тлі невизначеності у сфері цифрових активів.

Серед клієнтів платформи для зберігання криптовалют значаться кредитори збанкрутілої біржі FTX, фінансова компанія Swan Bitcoin, команда розробників Mysten Labs і спортивний бренд Nike.

На початку червня BitGo уклав попередню угоду про купівлю 100% акцій Prime Core Technologiesв, до складу якого входить Prime Trust. Згодом кастодіан відмовився від купівлі останнього.

Нагадаємо, у серпні 2022 року криптовалютний торговий банк Galaxy Digital Майка Новограца згорнув угоду з поглинання BitGo. Пізніше кастодіан подав до суду на невдалого партнера, заявивши про «поспішність» рішення.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *