Compound інтегрувала L2-мережу Base від Coinbase – ForkLog UA

Compound інтегрувала L2-мережу Base від Coinbase - ForkLog UA - INFBusiness

Платформа кредитування DeFi Compound інтегрувала рішення другого рівня Base, яке підтримується криптовалютною біржею Coinbase.

Compound інтегрувала L2-мережу Base від Coinbase - ForkLog UA - INFBusiness

Compound інтегрувала L2-мережу Base від Coinbase - ForkLog UA - INFBusiness

Дані: X.

Тепер користувачі можуть вибирати ETH та cbETH як заставу для отримання позики стейблкоїна USDC у новій мережі — Bridged USD Coin (USDbC).

За даними Compound Labs, поточне загальне забезпечення монети складає $3,75 млн, а загальна сума позики становить $2,25 млн. $2,59 млн з загальної застави розміщені в ETH, ще $1,17 млн — в Coinbase Wrapped Staked ETH (CBETH).

Кредитори можуть заробляти до 1,24% річних, а користувачі — отримувати позики під 2,83%.

Про плани щодо розгортання другої версії протоколу SushiSwap V2 у мережі Base заявив голова децентралізованої біржі Джаред Грей.

За даними The Block, кількість щоденних транзакцій у мережі Base наближається до аналогічних показників Optimism і Arbitrum, які також використовують Optimistic Rollups.

Нагадаємо, повноформатний запуск мейннету Base відбувся 9 серпня. У цей день кількість щоденних активних користувачів мережі перевищило 100 000 осіб.

На минулому тижні найбільша децентралізована біржа Uniswap також інтегрувала свою версію V3 у мережу Base, згенерувавши понад 10 000 транзакцій щоденно в день запуску.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *