DCG відшкодує кредиторам Genesis до 90% коштів – ForkLog UA

DCG відшкодує кредиторам Genesis до 90% коштів - ForkLog UA - INFBusiness

Digital Currency Group (DCG), материнська компанія збанкрутілої торгової фірми Genesis Global Holdco, досягла угоди з кредиторами останньої про врегулювання претензій.

DCG планує укласти договір про погашення боргу і взяти на себе нові зобов’язання. Вони включають кредит на суму $328,8 млн з терміном погашення два роки та позику на $830 млн на сім років.

Згідно з судовими документами, компанія також має намір виплатити $275 млн чотирма платежами на виплат.

У разі успішного виконання плану незабезпечені кредитори повернуть від 70% до 90% вкладених коштів у доларовому еквіваленті та від 65% до 90% залежно від типу цифрового активу.

16 листопада 2022 року Genesis заморозила виведення коштів і видачу нових позик. У фірмі послалися на «підвищені запити» клієнтів після колапсу FTX і хедж-фонду Three Arrows Capital.

У січні 2023 року фірма та її «дочки» Genesis Asia Pacific і Genesis Global Capital подали заяву про банкрутство. За даними ЗМІ, їхні зобов’язання перевищують $3 млрд. У цю суму входять вимоги клієнтів біржі Gemini на $900 млн.

У травні DCG прострочила платіж у розмірі $630 млн у рамках компенсації користувачам Gemini Earn.

Нагадаємо, у липні біржа братів Вінклвоссів подала в суд на Digital Currency Group і Баррі Сілберта, назвавши останнього «архітектором і натхненником шахрайства». Пізніше в DCG попросили відхилити позов.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *