Дохід майнера Canaan зріс на 43% у другому кварталі – ForkLog UA

Дохід майнера Canaan зріс на 43% у другому кварталі - ForkLog UA - INFBusiness

За другий квартал 2023 року дохід майнінгової компанії Canaan від видобутку криптовалюти склав $15,9 млн – показник збільшився на 43,3% порівняно з попереднім звітним періодом.

Тим часом, загальний дохід фірми зріс до $73,9 млн, що на 33,7% більше за $55,2 млн у першому кварталі. Однак, враховуючи вплив ведмежого ринку, показник утричі менший, ніж за аналогічний період 2023 року – $245 млн.

Сумарний обсяг проданої обчислювальної потужності компанії склав 6,1 млн TH/s, зафіксувавши зростання на 44,2%.

“Не дивлячись на відносно стабільну ціну біткоїна в другому кварталі, наші зусилля з розширення бізнесу в різних напрямках, включно з великими клієнтами, каналами продажів і роздрібною торгівлею, дали обнадійливі результати”, – заявив CEO Canaan Нанген Чжан.

Чистий збиток у другому кварталі становив $110,7 млн порівняно з попередніми $84,4 млн. Компанія також очікує, що виручка в третьому кварталі знизиться до $30 млн через ринкові умови.

Станом на 30 червня в запасі Canaan перебуває 1125 BTC на суму близько $28,8 млн. Безпосередньо майнеру належить 747 BTC, а 378 монет, що залишилися, – депозити клієнтів.

На момент написання акції Canaan на біржі Nasdaq торгуються по $1,91, знизившись за добу на 4%, згідно з MarketWatch.

Нагадаємо, що минулого року Canaan представив нове покоління біткоїн-майнерів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *