Експерти вказали на потенціал біткоїна скоротити викиди метану на 8% – ForkLog UA

Експерти вказали на потенціал біткоїна скоротити викиди метану на 8% - ForkLog UA - INFBusiness

Біткоїн потенційно може стати каталізатором глобального енергетичного переходу та скоротити шкідливі викиди, випливає з дослідження експертів Institute of Risk Management.

Ділан Кемпбелл і Александр Ларсен опублікували документ під назвою “Біткоїн і енергетичний перехід: від ризику до можливостей”.

Автори стверджують, що хоча перша криптовалюта сприймається як ризик через високе споживання електроенергії, вона може призвести до нових рішень глобальних проблем у цій сфері.

Дослідники наголосили на важливій ролі енергетики в розвитку цивілізації та потребі в надійних, чистих і більш доступних джерелах енергії.

Попри критику енергомісткості біткоїна, Кемпбелл і Ларсен представили збалансований погляд, показавши потенційні вигоди від майнінгу.

На їхню думку, видобуток першої криптовалюти відкриває щонайменше сім можливостей для вдосконалення енергетичної галузі.

Індустрія видобутку криптовалюти може скоротити до 2030 року глобальні викиди метану в факелах на 8% завдяки перетворенню парникового газу на менш шкідливі речовини під час промислового спалювання, вважають експерти.

Експерти вказали на потенціал біткоїна скоротити викиди метану на 8% - ForkLog UA - INFBusiness

Експерти вказали на потенціал біткоїна скоротити викиди метану на 8% - ForkLog UA - INFBusiness

Серед інших потенційних вигод майнінгу для галузі Кемпбелл і Ларсен вказали:

  • підвищення ефективності управління енергомережами, завдяки децентралізації видобувачів криптовалюти та їхній здатності оперативно реагувати на завантаження;
  • прискорення впровадження вітряної та сонячної генерації – майнери можуть збалансувати споживання;
  • поліпшення економіки атомних і гідроелектростанцій шляхом купівлі надлишкової електроенергії;
  • рекуперація тепла, що виділяється.

“Ми показали, що, хоча біткоїн є споживачем електроенергії, це не означає, що він служить великим джерелом викидів вуглекислого газу та інших забруднювачів атмосфери. Криптовалюта може стати каталізатором чистішого та енергетично забезпеченого майбутнього для всіх”, – заявили дослідники.

Нагадаємо, що в серпні компанія Nodal Power залучила $13 млн для “майнінгу на смітті”.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *