FCA повідомила про затвердження однієї з кожних восьми заявок від криптокомпаній – ForkLog UA

FCA повідомила про затвердження однієї з кожних восьми заявок від криптокомпаній - ForkLog UA - INFBusiness

З 291 заявок, які Управління фінансового нагляду (FCA) Великобританії розглянуло з січня 2020 року, лише 38 (13%) схвалено.

Цю інформацію агентство надало в відповідь на запит від анонімної особи.

Більшість заявок (155) були відкликані компаніями самостійно, оскільки FCA рекомендувало їм подати заявку повторно після усунення недоліків.

У Великобританії у вас грудні 2020 року був введений тимчасовий режим реєстрації для криптокомпаній. В червні 2021 року цю програму продовжили до 31 березня 2022 року.

Починаючи з 1 квітня 2022 року в Великобританії був скасований тимчасовий режим реєстрації для криптокомпаній. Регулятор зробив виняток для “невеликої кількості” фірм, чиї заявки не були повністю оброблені.

Протягом цього часу одобрення отримали від FCA біржа Kraken, інфраструктурний провайдер MoonPay, компанія братів Уінклвосс Gemini та венчурний фонд Andreessen Horowitz.

Нагадаємо, у липні 2023 року компанія Ripple подала заявку до Управління на реєстрацію як криптокомпанія. Раніше FCA додала до реєстру біткоін-біржу Bitstamp, а місцеве підрозділ Binance відкликав свою заяву.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *