Friend.Tech пригрозили блокуванням за використання конкурентів – ForkLog UA

Friend.Tech пригрозили блокуванням за використання конкурентів - ForkLog UA - INFBusiness

Команда Web3-соцмережі Friend.Tech попередила про можливі блокування за використання копій або імітаторів додатка.

Friend.Tech пригрозили блокуванням за використання конкурентів - ForkLog UA - INFBusiness

Friend.Tech пригрозили блокуванням за використання конкурентів - ForkLog UA - INFBusiness

Джерело: WebArchive. 

«Щоб гарантувати справедливу винагороду лояльних користувачів під час бета-тестування, учасники, які переходять на форки та копії, автоматично відмовляться від заробітку очок і втратять наявні бали. Вони, як і раніше, зможуть використовувати застосунок», — написали представники проєкту.

Публікація викликала бурхливу реакцію спільноти, тому через кілька годин компанія видалила пост в X (раніше Twitter).

Пізніше співзасновник Friend.Tech під псевдонімом Racer опублікував вибачення за «дурну заяву». Однак потім твіт теж видалили.

Команда платформи не згадала якихось конкретних конкурентів. Однак користувачі відзначили новий схожий додаток Shares, запуск якого заплановано на 31 серпня. 

Friend.Tech щотижня роздає «заохочувальні бали» бета-тестерам, що загалом становитиме 100 млн токенів за шість місяців. Команда ще не повідомила про призначення цих балів, лише згадавши, що вони «матимуть особливу мету, коли застосунок перейде в статус офіційного релізу».

Friend.Tech запустили 10 серпня в Ethereum-мережі другого рівня Base, яку підтримує біржа Coinbase. Це децентралізована соціальна платформа, інтегрована з X, яка дає змогу токенізувати профілі учасників. 

Нагадаємо, менш ніж за три тижні після запуску торгові показники активності застосунку різко пішли на спад. Обсяг комісій і кількість транзакцій знизилися майже на 90%. Спільнота констатувала «смерть» проєкту.

Friend.Tech — нова ера соцмереж чи проєкт-одноденка?

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *