Публічні майнінгові компанії стали впроваджувати стратегію з придбання біткоїнів на баланс за прикладом MicroStrategy. Про це йдеться у звіті JPMorgan, пише CoinDesk.
Для фінансування операційних витрат фірми вдаються до розміщення облігацій та акцій, відмовившись від продажу видобутих монет. Це зумовлено тиском на рентабельність після халвінгу та зростання хешрейту.
«Це спонукало приберегти кошти або шукати подальші інвестиції в цифрове золото чи диверсифікувати бізнес у сфері ШІ/HPC», — ідеться у звіті.
Експерти підрахували, що із січня майнери залучили понад $10 млрд, перевищивши попередній максимум у $9,5 млрд 2021 року.
У JPMorgan нагадали, що біткоїн-стратегію впровадила MARA. Фірма володіє 40 435 BTC і посідає другу сходинку за цим показником після MicroStrategy (423 650 BTC).
Джерело: Bitcoin Treasuries.
Riot Platforms залучить $575 млн для купівлі біткоїнів
Поява BTC-ETF у США надала інституційним інвесторам пряміший спосіб взяти ризик на біткоїн. Раніше аналогічним цілям служили акції майнінгових компаній. У результаті темпи зростання останніх сповільнилися, підкреслили фахівці.
У Matrixport вказали на потенціал зростання акцій майнерів
Нагадаємо, лише 0,55% акціонерів Microsoft схвалили створення біткоїн-резерву.
8 грудня схожу пропозицію висунули власникам пайових цінних паперів Amazon.
Наразі тільки 0,01% публічних компаній у світі володіють першою криптовалютою, згідно з OKG Research.