Кредитори Genesis назвали «незадовільною» пропозицію DCG – ForkLog UA

Кредитори Genesis назвали «незадовільною» пропозицію DCG - ForkLog UA - INFBusiness

Суд призупинив процес банкрутства Genesis Global Holdco через незгоду кредиторів компанії з умовами нещодавно запропонованої Digital Currency Group (DCG) угоди.

Попередня угода між компаніями передбачала виплату DCG двох кредитів на суму $328,8 млн з терміном погашення два роки та на $830 млн на сім років — від 70% до 90% вкладених інвесторами коштів у доларовому еквіваленті.

«Внесок DCG у задоволення вимог кредиторів абсолютно недостатній для поповнення навіть беззаперечних сум кредитів, що належать, не кажучи вже про цінні майнові вимоги, що висуваються до компанії, її директорів і посадових осіб, включно з [CEO] Баррі Сілбертом», — ідеться в заяві.

Позичальники виступили проти звільнення фірми та її генерального директора від майбутніх судових позовів і пригрозили заблокувати будь-яку остаточну угоду про банкрутство, яка включала б подібні пропозиції.

Юристи криптобіржі Gemini заявили, що висунуті умови про банкрутство Genesis «недостатньо докладні» і не дають жодних гарантій для деяких найбільших кредиторів.

«Надана боржниками обмежена інформація ясно показує, що пропонована угода є сумно неспроможною з економічного погляду», — зазначили адвокати торгової платформи.

16 листопада 2022 року Genesis заморозила виведення коштів і видачу нових позик. У фірмі послалися на «підвищені запити» клієнтів після колапсу FTX і хедж-фонду Three Arrows Capital.

У січні 2023 року фірма та її «дочки» Genesis Asia Pacific і Genesis Global Capital подали заяву про банкрутство. За даними ЗМІ, їхні зобов’язання перевищують $3 млрд. У цю суму входять вимоги клієнтів біржі Gemini на $900 млн.

У травні DCG прострочила платіж у розмірі $630 млн у рамках компенсації користувачам Gemini Earn.

Нагадаємо, у липні біржа братів Вінклвоссів подала в суд на Digital Currency Group і Баррі Сілберта, назвавши останнього «архітектором і натхненником шахрайства». Пізніше в DCG попросили відхилити позов.

У серпні FTX і Genesis досягли угоди про виплату останньої $175 млн на користь Alameda Research.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *