Квартальний збиток Bitdeer збільшився до $40 млн – ForkLog UA

Квартальний збиток Bitdeer збільшився до $40 млн - ForkLog UA - INFBusiness

У другому кварталі провайдер майнінгових послуг Bitdeer збільшив дохід на 5%, але отримав чистий збиток у розмірі $40,4 млн.

За перші три місяці року фінансовий результат компанії склав «мінус» $15,6 млн.

У компанії назвали основною причиною зростання збитку у звітний період витрати на лістинг і виплати на основі акцій у сумі $33,2 млн. У квітні Bitdeer вийшла на Nasdaq через зворотне злиття зі SPAC Blue Safari Group Acquisition Corp.

Компанія за квартал отримала дохід у $93,8 млн проти $89,2 млн за попередні три місяці.

Без урахування витрат на лістинг скоригований прибуток від діяльності фірми склав $2,3 млн, що менше за аналогічний показник першого кварталу — $3,6 млн.

Станом на 30 червня Bitdeer мала у своєму розпорядженні грошові кошти та еквіваленти на суму $130,2 млн.

У липні фірма завершила будівництво дата-центру Gedu в Бутані потужністю 100 МВт. Згідно із заявою, на об’єкті триває тестування електроживлення і підключення обладнання. На 11 серпня стабільно працювало вже приблизно 18 000 біткоїн-майнерів.

Bitdeer також почала зведення нового дата-центру з імерсійним охолодженням потужністю 175 МВт на своєму майнінговому підприємстві Tydal у Норвегії.

Нагадаємо, у травні Bitdeer і державна компанія Druk Holding & Investments анонсували створення фонду на $500 млн для розвитку індустрії видобутку криптовалют у Бутані.

У липні майнінгова фірма почала залучення коштів у структуру під назвою Green Bitcoin Fund.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *