Ліквідність в екосистемі L2-проекту Mantle Network перевищила $40 млн – ForkLog UA

Ліквідність в екосистемі L2-проекту Mantle Network перевищила $40 млн - ForkLog UA - INFBusiness

Загальний обсяг заблокованих коштів (TVL) у рішенні другого рівня Mantle Network, побудованому на базі Ethereum, перевищив $40 млн незабаром після запуску основної мережі.

Mantle-TVL

Mantle-TVL

Динаміка TVL екосистеми Mantle Network. Дані: DeFi Llama.

Альфа-версія мейннету була запущена 17 липня. Того ж дня було створено фонд підтримки екосистеми на суму $200 млн. Проект швидко піднявся на восьме місце в рейтингу L2Beat, конкуруючи з Starknet, Immutable X, Loopring і zkSync Lite.

mantle2

mantle2

Дані: L2Beat.

Серед проектів на платформі Mantle лідирує децентралізована біржа Agni Finance з обсягом приблизно $23,22 млн.

Згідно з доповіддю Nansen, близько 5000 унікальних адрес перекинули близько $56 млн через офіційний кроссчейн-міст. Дослідниця Сандра Леоу пояснила зростання ліквідності в екосистемі Mantle Network популярністю рішень другого рівня та “ротацією капіталу з основної мережі Ethereum”.

«Mantle Network має одне з найбільших ончейн-казначейств (BitDAO перебрендувалася та поєдналася з Mantle) з $3,2 млрд ліквідних активів, більшість з яких у токенах екосистеми та стейблкоїнах», – підкреслила вона.

L2-платформа поєднує модульну архітектуру з безпекою та децентралізованими функціями блокчейну Ethereum. Особливість такого підходу полягає в розділенні виконання, доступності даних та консенсусу на різних рівнях.

Mantle використовує Оптимістичні Ролапи (Optimistic Rollups: пакети транзакцій вважаються дійсними, а транзакції перевіряються тільки у випадку, якщо їх хтось оскаржив) та взаємодіє з протоколом рестейкінгу EigenLayer.

За словами представників Mantle, розвиток рішень другого рівня відкриває нові сценарії використання, такі як “покращені блокчейн-ігри” та DeFi-сервіси з низькими комісіями. Нагадаємо, що в липні обсяг кроссчейн-свопів протоколу ліквідності Symbiosis перевищив $500 млн.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *