Mantle призупинила міграцію токенів через FTX – ForkLog UA

Mantle призупинила міграцію токенів через FTX - ForkLog UA - INFBusiness

Учасники ДАО Mantle обговорюють пропозицію щодо заборони біржі FTX і компанії Alameda Research, які зазнали краху, автоматично конвертувати свої токени BitDAO (BIT) в MNT.

У листопаді 2021 року BitDAO обміняла з Alameda Research 100 млн BIT на 362 315 токенів FTT від FTX. Сторони угоди обіцяли не реалізовувати активи протягом трьох років.

У 2022 році на тлі проблем у біржі та афілійованої компанії у спільноті запідозрили їх у скиданні BIT і подальшому обвалі ціни. На той момент голова Alameda Керолайн Еллісон заперечувала причетність компанії до дампу.

Згідно з Коліном Ву, компанія зараз володіє 98,86 млн BIT вартістю ~$42 млн.

У травні 2023 року BitDAO оголосила про злиття з L2-проєктом Mantle Network для створення єдиної екосистеми під його брендом. Процес передбачає обмін BIT на MNT, який залишиться єдиним токеном управління в спільноті.

Користувач під ніком Cateatpeanut запропонував скасувати автоматичну конвертацію активів FTX Group через “дискваліфікуючі фактори”. До закінчення обговорення процес міграції токенів зупинено.

Більшість коментаторів на момент написання підтримали пропозицію Cateatpeanut. Однак один з учасників спільноти не погодився з рішенням. Він аргументував свою позицію хорошими, на його думку, перспективами перезапуску FTX. Користувач вважає, що на тлі регуляторних проблем Coinbase і Binance оновлена біржа, яка повністю відповідає нормативним вимогам, стане “безпечним притулком” для трейдерів. Лістинг MNT на ній буде важливий для проєкту, але малоймовірний у разі вжиття обмежувальних заходів, упевнений він.

Нагадаємо, в липні розробники Mantle запустили альфа-версію основної мережі. Через місяць після початку роботи мейннету TVL екосистеми перевищив $40 млн.

Нагадаємо, ліквідність в екосистемі L2-проекту Mantle Network перевищила $40 млн.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *