Microsoft і Nvidia інтегрують ШІ у сферу охорони здоров’я

Microsoft і Nvidia інтегрують ШІ у сферу охорони здоров’я - INFBusiness

Корпорації Microsoft і Nvidia оголосили про співпрацю для прискорення інновацій у сфері охорони здоров’я за допомогою генеративного ШІ та хмарних обчислень.

Партнерство передбачає об’єднання можливостей Microsoft Azure з Nvidia DGX Cloud і набором Nvidia Clara для поліпшення сервісу з обслуговування пацієнтів.

Корпорації нададуть фармацевтичним компаніям і розробникам медичного обладнання інструменти для підвищення ефективності в клінічних дослідженнях і виробництві ліків.

Співпраця також націлена на поліпшення надання послуг пацієнтам. За словами представників компаній, вона дасть змогу розробляти і впроваджувати ШІ-моделі для візуалізації, підвищуючи результативність обробки даних для досліджень і навчання.

Одним із ключових етапів є інтеграція Nvidia BioNeMo в DGX Cloud за допомогою Microsoft Azure. Це прискорить розробку і тестування нейромереж зі створення нових препаратів.

Платформа SOPHiA DDM на базі Nvidia Parabricks забезпечить комплексне і масштабоване рішення для аналізу геномів. Ініціатива спрямована на підтримку медичних установ у вилученні важливої інформації на внутрішньоклітинному рівні.

Компанія Microsoft також планує зробити майбутній набір медичних сервісів Nvidia доступним в Azure AI. Це дасть змогу лікарям використовувати досягнення в ШІ-галузі під час лікування пацієнтів.

Нагадаємо, компанія Tierra Biosciences розробила платформу для синтезу білків під управлінням нейромережі.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *