Обсяг біткоїн-торгів знизився до п’ятирічних мінімумів – ForkLog UA

Обсяг біткоїн-торгів знизився до п’ятирічних мінімумів - ForkLog UA - INFBusiness

12 серпня обсяг торгів біткоїном на спотових і деривативних біржах впав до 112 317 BTC — найнижчого рівня з 10 листопада 2018 року. Про це повідомляє CNBC з посиланням на дані аналітичної платформи CryptoQuant.

Станом на 26 серпня цей показник становив 129 307 BTC, що нижче березневого максимуму в 3,5 млн BTC приблизно на 94%.

У CryptoQuant пояснюють це відходом роздрібних інвесторів у період ведмежого ринку. Додатково на таку динаміку вплинули регулятивні заходи США щодо криптовалют у поєднанні із закінченням банківської кризи в травні.

«Загалом ринок залишався млявим в очікуванні нового каталізатора, а загальна ліквідність ринку була мізерною… Учасники, як і раніше, не зацікавлені в торгівлі, оскільки ринок чекає каталізаторів», — додав аналітик Bernstein Гаутам Чхугані.

На його думку, реальна можливість інвесторів «полягає в тому, щоб дотримуватися курсу в новому ринковому циклі», який, як правило, збігається з халвінгом. Наступне скорочення нагород майнерів заплановано на весну 2024 року.

На момент написання перша криптовалюта торгується на рівні $25 970, за даними CoinGecko. За рік ціна активу зросла приблизно на 32%.

Нагадаємо, за даними CoinMarketCap, у другому кварталі 2023 року сумарний обсяг спотової торгівлі на 20 провідних біткоїн-біржах скоротився на 36% – з $2,6 трлн до $1,66 трлн.

Аналітики Glassnode вважають, що досягнутий на ринку біткоїна баланс монет асоціюється з фазами «реаккумулювання» в попередніх циклах. Останні характеризуються відсутністю сильних рухів протягом декількох місяців.

Згідно з аналітиками JPMorgan, потенціал зниження біткоїна в найближчій перспективі обмежений.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *