Покупець біткоїн-«напису» на протоколі Ordinals отримав назад близько $13 000, які помилково заплатив за NFT.
Hey, this was my listing. I made you an offer on it for 0.21 BTC, so you can accept that and be well again.
I listed it at 0.21 BTC because it's dank not to fish for a fat finger. I was like "huzzah" tho until I saw your post. https://t.co/yczB6TOAAz
— Dan Anderson (@droplister) March 1, 2024
Трейдер поділився історією в соцмережі X. За його словами, він допустив «найбільший фейл» від початку участі в Ordinals.
Припускаючи, що здійснює купівлю активу за 0,021 BTC (~$1300), він підтвердив транзакцію на 0,21 BTC. За його словами, це були «останні гроші в гаманці».
«Гей, це був мій лістинг. Я зробив зворотну пропозицію за 0,21 BTC, яку можеш прийняти. Тому що це не круто скористатися помилкою. Взагалі-то я був у захваті, поки не побачив твій пост», — написав продавець, на ім’я Ден Андерсон.
Невдаха-покупець підтвердив транзакцію і отримав назад свої гроші за мінусом комісії у 2%.
У відповідь на коментар, що Андерсон, мабуть, у цій сфері «не через гроші», трейдер прямо відповів:
«Якраз таки так. Але не за будь-яку ціну».
Абсолютна частина користувачів вітала його рішення повернути кошти покупцеві, який зробив помилку.
Class act pic.twitter.com/cUND41JeJ6
— arno (@arnocordo) March 1, 2024
Серед них опинився відомий прихильник Ordinals Уді Вертхаймер, який прокоментував вчинок Андерсона інтернет-сленгом: «красунчик».
Не завжди в блокчейн-індустрії вдається повернути помилково переказані кошти через незворотний характер транзакцій.
2021 року криптовалютна платформа Crypto.com випадково переказала жінці з Мельбурна $10,5 млн замість повернення $100. Помилку виявили через понад сім місяців. Однак до спроби стягнути кошти одержувачка разом із сестрою купила розкішний особняк зі спортзалом і кінотеатром. Суддя постановив продати майно і віддати компанії виручені гроші.
Нагадаємо, 2022 року Crypto.com помилково перевела 320 000 ETH (~$396 млн на той момент) на адресу біржі Gate.io. Активи вдалося повернути.