Північнокорейські хакери вкрали понад $180 млн у криптовалютах за півроку – ForkLog UA

Північнокорейські хакери вкрали понад $180 млн у криптовалютах за півроку - ForkLog UA - INFBusiness

Протягом першої половини 2023 року хакери з Північної Кореї, використовуючи різноманітні експлойти, вкрали $180 млн у різних криптовалютах. Про це повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на дані південнокорейської розвідки.

Конгресмен Ю Сан Бом, секретар правлячої партії Комітету з розвідки, зустрівся з журналістами після засідання комітету з розвідки 17 числа.

Він доповів громадськості, що основними темами засідання були зростаюче військове співробітництво та розвиток ситуації з відкриттям кордону між Північною Кореєю та Китаєм. Крім того, було зазначено, що Північна Корея вдається до незаконних засобів подолання економічних труднощів, як то контрабанда наркотиків чи хакерські атаки: «Національна Розвідувальна Служба виявила, що Північна Корея вкрала близько вкрала близько 1000 даних внутрішніх кредитних карток, і швидко вжила заходів безпеки. Наразі було підтверджено, що особистої шкоди не було завдано».

NIS підрахувала, що лише в першій половині цього року КНДР була причетна до хакерських інцидентів на суму понад 180 мільйонів доларів.

Одною з найбільш небезпечних груп є група Lazarus Group, яку підозрюють у багатьох взломах. Зокрема, ці хакери вирогідно пов’язані з липневою крадіжкою $37 млн з платіжної платформи CoinsPaid. 

Також їх пов’язують з атаками на інші криптокомпанії, включаючи сайдчейн Ronin, гаманець Atomic Wallet, платформу Alphapo і кроссчейн-міст Horizon.

Нагадаємо, за деякими даними, сукупна шкода для криптоіндустрії від дій кіберзлочинців з Пхеньяну становить $3 млрд. Половина з цієї суми була спрямована на фінансування програми розробки балістичних ракет.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *