SEC подала до суду закрите клопотання у справі проти Binance – ForkLog UA

SEC подала до суду закрите клопотання у справі проти Binance - ForkLog UA - INFBusiness

Під час процесу SEC проти Binance регулятор подав закрите клопотання, що містить 35 речових доказів, заяву судового адвоката відомства і пропонований наказ.

Комісія не захотіла публічного розголосу переданих суду даних.

Згідно з CoinDesk, спостерігачі побачили в цьому ознаку «поганих новин» для криптобіржі.

Колишній юрист SEC Джон Рід Старк підкреслив, що подання судових документів під грифом «таємно» — «рідкісний крок». Він зізнався, що не може пригадати, щоб за 20 років його роботи у відділі правозастосування агентства подавалися клопотання, скріплені печаткою.

«В інтересах суспільства знати й розуміти, як відомство використовує отримані від сплати податків кошти. SEC хоче, щоб її повідомлення були чітко почуті, щоб запобігти майбутнім порушенням у сфері цінних паперів», — зазначив фахівець.

Експерт запропонував два пояснення подібних дій: регулятор намагається уникнути втручання в кримінальне розслідування Мін’юсту США або турбується про те, щоб не наразити на ризик свідка або компанію.

Нагадаємо, 5 червня SEC подала до суду на Binance та її голову Чанпена Чжао. Відомство висунуло 13 звинувачень, зокрема про продаж незареєстрованих цінних паперів.

У відповідь компанія випустила заяву, в якій повідомила про готовність «рішуче захищатися».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *