Сем Бенкман-Фрід попросив “тимчасового звільнення” для підготовки до суду – ForkLog UA

Сем Бенкман-Фрід попросив “тимчасового звільнення” для підготовки до суду - ForkLog UA - INFBusiness

Адвокати ексглави FTX Сема Бенкмана-Фріда подали клопотання зі скаргами на важкі умови утримання підзахисного і виступили за його “тимчасове звільнення”.

Юристи наголосили на необхідності доступу свого клієнта до важливих онлайн-документів. Відтоді, як Бенкман-Фрід не визнав себе винним, обвинувальна сторона надала терабайти даних про досудове розслідування на 4 млн сторінках.

“Навіть якби його було звільнено під заставу з необмеженим терміном розгляду, завершити аналіз документів до суду здається недосяжним завданням”, – написали захисники.

Слухання у справі відбудеться 2 жовтня. У разі відмови суду випустити Бенкмана-Фріда адвокати зажадали мінімум п’ять зустрічей на тиждень для підготовки.

До скасування застави колишній CEO біржі, що зазнала краху, “інвестував від 80 до 100 годин кожні сім днів” у вивчення справи зі своїми адвокатами, йдеться в клопотанні.

Нинішні умови утримання Сема Бенкмана-Фріда обмежуються використанням ноутбука по шість годин два дні на тиждень у будівлі суду.

Юристи також поскаржилися на “короткий час автономної роботи пристроїв через відсутність розетки для зарядки і слабке підключення до інтернету, яке не працювало протягом значної частини сеансів”.

Суддя доручив прокурорам відповісти на лист захисту. Засідання з цього питання призначено на 30 серпня.

Нагадаємо, раніше Бенкман-Фрід звернувся до суду з вимогою зняти з нього низку кримінальних звинувачень.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *