Stability AI запустила безплатний аналог ChatGPT – ForkLog UA

Stability AI запустила безплатний аналог ChatGPT - ForkLog UA - INFBusiness

Компанія Stability AI відкрила доступ до чат-бота Stable Chat, який позиціюється як безплатна альтернатива ChatGPT від OpenAI Сема Альтмана. 

Інструмент поки що перебуває на стадії тестування. Він побудований на нещодавно випущеній мовній моделі штучного інтелекту (ШІ) Stable Beluga. 

Нейромережею може скористатися будь-хто на сайті проєкту, попередньо пройшовши реєстрацію. Вона підтримує більшість мов, включно з російською.

Розробники попередили, що основна мета чат-бота — допомога в зборі даних для подальшого розвитку ШІ-технологій компанії. Користувачі можуть безпосередньо через інтерфейс бота повідомляти про помилки та баги.

Stable Chat постаралися зробити максимально етичним. Однак іноді він може генерувати образливі відповіді, попередили в компанії. 

Разом із новим продуктом Stability AI розширила лінійку своїх безплатних сервісів. Проєкт уже випустив ШІ-генератор зображень Stable Diffusion, а також Stable Doodle для створення ілюстрацій. Пізніше фірма об’єднала ці інструменти на платформі StableStudio. 

Нагадаємо, на початку серпня повідомлялося, що корпорація Meta готується випустити чат-бота з підтримкою різних особистостей. 

Раніше в Bloomberg дізналися про плани Apple зі створення конкурента ChatGPT. Компанія розробила структуру для створення великих мовних моделей Ajax.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *