Токен Worldcoin втратив 44% вартості через місяць після запуску – ForkLog UA

Токен Worldcoin втратив 44% вартості через місяць після запуску - ForkLog UA - INFBusiness

Протягом останніх 24 годин нативний токен проекту Worldcoin — WLD — зазнав втрати на 9,1%, а протягом останніх 30 днів втратив 43,6%. Про це повідомляє The Block.

За даними CoinGecko, на момент написання цей токен торгується на рівні приблизно $1,33, порівняно з $2,36 місяцем раніше.

Експерти вважають зниження ціни Worldcoin “тривожною тенденцією”, враховуючи відновлення котирувань інших альткоїнів, зокрема XRP. Головною причиною такої динаміки вони вбачають перешкоди з боку регуляторів, з якими стикнувся проект через методи збору та зберігання даних.

“Негативна реакція призвела до виключення жителів США з угод покупки або торгівлі токеном, що поглиблює тиск з боку продавців”, — заявив головний оперативний директор криптовалютної біржі BTSE Джефф Мей.

Worldcoin – цифрова антиутопія, марний хайп чи інновація?

Він вважає, що хоча загальна динаміка ринку також впливає на ціну WLD, важливу роль в відновленні котирувань відіграє здатність проекту подолати нормативні перешкоди та відповідати законодавчим вимогам.

Нагадаємо, що Worldcoin офіційно відкрився 24 липня. Основний продукт проекту — протокол World ID — базується на доказах з нульовим розголошенням. Це мобільний інструмент, який дозволяє людям пройти ідентифікацію за допомогою сканування сітківки ока або номера телефону.

Worldcoin стикнувся з увагою регулюючих органів у різних країнах. Відповідністю збору та зберіганню особистої інформації громадян діючому законодавству зацікавилися регулятори Великобританії, Франції, Німеччини та Аргентини.

У Кенії робота проекту призупинена, а на складах компанії пройшли обшуки. Для детального вивчення питання створено спеціальний комітет.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *