Торгові показники біткоїн-NFT за літо скоротилися на 92% – ForkLog UA

Торгові показники біткоїн-NFT за літо скоротилися на 92% - ForkLog UA - INFBusiness

За минулі три місяці обсяг торгів і кількість продажів Ordinals впали більш ніж на 92% – до $35 млн і 172 956 угод у липні. Про це свідчить звіт DappRadar.

Травень 2023 року став піком для біткоїн-NFT, тоді оборот токенів досяг $452 млн при 832 648 транзакціях.

Але вже влітку показники почали стрімко знижуватися. У червні обсяг торгів впав до $106 млн. У серпні значення майже наблизилося до дна, досягнувши $3 млн до середини місяця.

Торгові показники біткоїн-NFT за літо скоротилися на 92% - ForkLog UA - INFBusiness

Торгові показники біткоїн-NFT за літо скоротилися на 92% - ForkLog UA - INFBusiness

“Хоча коливання продажів можна пояснити динамікою ринку, постійне зниження кількості транзакцій може вказувати на більш серйозні проблеми. Це говорить про те, що менша кількість трейдерів взаємодіє з Ordinals. Така ситуація викликає побоювання з приводу довговічності протоколу та його актуальності у NFT-просторі”, – зазначили аналітики.

У DappRadar додали, що найближчі кілька місяців стануть вирішальними для екосистеми токенів стандарту BRC-20.

На думку дослідників, хоча Ordinals і привнесли новизну на ринок, токени в мережах Polygon і Ethereum мають перевірену репутацію і ширше застосування. При цьому біткоїн-NFT здебільшого представлені тільки у форматі PFP – зображення з різними варіаціями намальованих істот

“У той час як Ethereum підтримує широкий спектр NFT, а Polygon насолоджується зростанням ігрового сектору, біткоїн, як і раніше, зациклений на галасі “ранніх днів” невзаємозамінних токенів”, – додали в DappRadar.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *