У Конгресі звинуватили ФРС у створенні бар’єрів для випуску стейблкоїнів банками – ForkLog UA

У Конгресі звинуватили ФРС у створенні бар’єрів для випуску стейблкоїнів банками - ForkLog UA - INFBusiness

Останні кроки ФРС щодо посилення нагляду за зв’язками банків із криптовалютами підривають просування законопроєкту про регулювання стейблкоїнів. Такий висновок міститься в листі на ім’я глави ЦБ Джерома Пауелла від групи конгресменів.

Підписи під документом поставили голова комітету з фінансових послуг Палати представників Патрік МакГенрі, а також його соратники з республіканської партії Білл Хейзенга і Френч Гілл.

«Ми стурбовані, що ФРС робить ці дії для перешкоджання Конгресу у встановленні режиму регулювання стабільних платежів. Якщо ці приписи збережуться, […] вони стримуватимуть банки від участі в екосистемі цифрових активів», — заявили законодавці.

На початку серпня Федрезерв зобов’язав фінансові установи перед випуском, зберіганням або транзакціями з доларовими токенами отримати письмовий дозвіл від відомства.

Додатково ФРС регулюватиме надання банківської інфраструктури компаніям, що займаються цифровими активами та технологією блокчейн. Наглядові групи зможуть на власний розсуд перевіряти установи на предмет відповідності законодавству США.

Таким чином ЦБ має намір забезпечити безпеку і надійність банківської системи.

«У той час, як наглядовий процес маскується під керівництво […], очевидно, що ФРС не має наміру дозволяти подібну діяльність, принаймні в тому, що стосується публічних блокчейнів», — заявили конгресмени.

Автори документа висловили жаль, що останні дії ФРС ускладнюють створення нормативної бази для емітентів стейбклоїнів.

«Замість роботи з Конгресом над встановленням працездатного режиму [„стабільних монет“], менш ніж через два тижні після рішення Комітету ЦБ випустив ці приписи», — вказали вони.

Законодавці зобов’язали Федрезерв відреагувати на лист до 29 вересня.

У лютому ФРС, FDIC і OCC нагадали кредитним організаціям США про потенційні ризики, що виходять від орієнтованих на надання криптопослуг компаній.

Нещодавня публікація протоколу Федеральної резервної системи (ФРС) призвела до збільшення обсягів продажу біткоїна.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *