У Таїланді заблокують неавторизовані криптоплатформи

У Таїланді заблокують неавторизовані криптоплатформи - INFBusiness

Комісія з цінних паперів і бірж Таїланду (SEC) передасть вищому відомству інформацію про неавторизовані криптовалютні платформи для їх подальшого блокування. Про це йдеться на сайті регулятора.

Рішення ухвалено 19 квітня на засіданні урядового комітету із запобігання злочинам, пов’язаним із технологіями. Локальний доступ обмежить Міністерство цифрової економіки та суспільства після схвалення суду.

У SEC рекомендували місцевим користувачам вивести свої активи з подібних майданчиків. На думку відомства, блокування допоможе правоохоронцям запобігти їхньому використанню злочинцями для протиправних дій, таких як відмивання грошей.

Влада послалася на аналогічні рішення Індії та Філіппін. У 2023 році регулятор останньої застеріг інвесторів від взаємодії з Binance, а пізніше – вдався до блокування майданчика.

Нагадаємо, наприкінці того ж року Управління фінансової розвідки Індії звинуватило дев’ять великих біткоїн-бірж у роботі без реєстрації та порушенні законів щодо боротьби з відмиванням грошей і фінансуванням тероризму.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *