Засновник WikiLeaks виступить на “мітингу” у метавсесвіті – ForkLog UA

Засновник WikiLeaks виступить на “мітингу” у метавсесвіті - ForkLog UA - INFBusiness

26 серпня в некомерційному метавсесвіті екосистеми The Sandbox відбудеться мітинг, організований в рамках кампанії проти екстрадиції засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа. Про це повідомляє Cointelegraph.

Ассанж особисто виступить на віртуальному заході, ймовірно, через відеозв’язок з тюрми в Лондоні. В протесті також візьмуть участь його дружина Стелла Ассанж, співзасновник і головний редактор WikiLeaks Крістін Храфнссон та британський політик Джеремі Корбін.

З 2012 року засновника WikiLeaks звинувачують у США у змові з метою отримання та розкриття відомостей, що становлять державну таємницю. У 2019 році його заарештували у Лондоні.

У червні 2022 року міністр внутрішніх справ Великої Британії Пріті Пател затвердила екстрадицію Ассанжа до США, де йому загрожує 175 років в’язниці. Пізніше він подав апеляцію, проте у червні 2023 року суд її відхилив.

Цифрову політичну кампанію “Не екстрадуйте Ассанжа” запланували сам засновник WikiLeaks та його сім’я, щоб звернути на себе більше уваги та здобути підтримку громадян.

Мітинг відбудеться в віртуальній аудиторії, що нагадує Королівський суд у Лондоні, де заплановано останнє розглядання апеляції з цього справи.

Нагадаємо, у лютому 2022 року цифровий художник Пак оголосив про співпрацю з Ассанжем для запуску лінійки NFT під назвою Censored.

Того ж місяця AssangeDAO, створена для сприяння звільненню з в’язниці засновника WikiLeaks, зібрала 12 732 ETH (~$39,1 млн на той час).

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *