ЗМІ: регулювання стейблкоїнів у Сінгапурі підігріло інтерес до активів – ForkLog UA

ЗМІ: регулювання стейблкоїнів у Сінгапурі підігріло інтерес до активів - ForkLog UA - INFBusiness

Після завершення Грошово-кредитним управлінням Сінгапуру (MAS) роботи над нормативно-правовою базою для стейблкоїнів місцеві компанії почали будувати плани з випуску активів. Про це повідомляє The Straits Times.

Платіжні фірми StraitsX і Circle Internet Singapore, а також DCS Card Center заявили, що вивчають можливості емісії “стабільних монет”.

StraitsX і підрозділ американської Circle мають ліцензії MAS на надання послуг цифрових платіжних токенів. DCS регулюється відповідно до Закону про банки.

Співзасновник StraitsX Лю Тяньвей сказав, що фірма розглядає отримання регульованого статусу для свого стейблкоїна XSGD на базі сінгапурського долара. Компанія також випускає XIDR, прив’язаний до індонезійської рупії.

Щодо потенційного випуску “стабільних монет” на базі інших валют співзасновник компанії відзначив її хорошу позицію як одного з провідних емітентів недоларових стейблкоїнів.

Представник Circle, що випускає другу за капіталізацією “стабільну монету” USDC, сказав, що компанія “оцінює можливості в рамках поточних ліцензійних правил”.

DCS раніше запустила прив’язаний до долара DUS. Стейблкоїн локалізований у Сінгапурі. Компанія розраховує в найближчі місяці зареєструвати токен як регульовану MAS одновалютну стабільну монету.

“Ми будемо використовувати DUS для створення платіжної екосистеми між Web2 і Web3, використовуючи блокчейн, обчислення зі збереженням конфіденційності та інші технології для стимулювання інноваційного розвитку сфери”, – заявила CEO DCS Карен Лоу.

За її словами, компанія обговорює з криптобіржами можливості лістингу для розширення доступу до платіжного токена.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *