Американська Peoplelogic придбала заснований українцями стартап для управління командою

Український стартап Plai був заснований 2019 року (Фото:Austin Distel  Unsplash)

Український стартап Plai був заснований 2019 року (Фото:Austin Distel Unsplash)

Американська компанія Peoplelogic придбала заснований українцями стартап Plai для управління командою.

Американська Peoplelogic оголосила про придбання українського стартапу Plai — платформи для управління командою та її продуктивністю, заснованої українцями.

Про це йдеться в повідомленні Peoplelogic.

Сума угоди не розголошується (Фото:softserveinc.com)

Український SoftServe придбав цифрову агенцію Hoverstate

«Plai та Peoplelogic створять єдиний робочий простір, який допоможе спростити роботу віддалених та гібридних компаній на основі надійної платформи успіху організацій. Наше рішення сприятиме прискоренню зростання компаній», — зазначили в Plai.

Стартап Plai був заснований 2019 року, він розробляє інструменти для управління командою для HR-фахівців, лідів і менеджерів компаній. Серед рішень — опитування, зустрічі 1:1, оцінка ефективності та робота з фідбеком.

Зі свого боку, Peoplelogic розробляє data-driven платформу, яка використовує дані робочих інструментів працівників для аналізу продуктивності їхньої роботи. Також вона дає змогу підвищити залученість команди, надаючи рекомендації щодо підвищення їхньої операційної ефективності.

Раніше повідомлялося, що IT-компанія GlobalLogic купує провідного ірландського розробника програмного забезпечення Sidero.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *