Дія просить українців ставити їй оцінки – як це зробити

Дія просить українців ставити їй оцінки - як це зробити - INFBusiness

Українці зможуть оцінювати послуги в застосунку “Дія”. Зокрема, це стосується функцій з електронними документами, опитуваннями тощо. Таким чином, громадяни будуть висловлювати свою думку щодо старих та нових функцій “держави в смартфоні”.

Така інформація з’явилася на офіційній сторінці “Дія” в соціальній мережі. Зазначається, що послуги в застосунку українці зможуть оцінювати за допомогою зірочок (максимальна оцінка — п’ять зірок). Подібна система також є у багатьох застосунках служб таксі, магазинах тощо.

Експерти зазначили, що оцінити можна буде практично всі послуги в застосунку. Йдеться про такі функції: документи, опитування, шеринг авто, оплата штрафів за порушення ПДР, скасування або отримання статусу безробітного, заміна посвідчення водія, витяг про місце проживання для дорослого та дитини, обмін лампочок, витяг про несудимість, єВідновлення — повідомлення про пошкоджене майно й подання заяви про виплату, Дія.ТV, Дія.Радіо, послуги для ВПО, довідка ОК-5 та ОК-7, декларування місця проживання.

Як скористатися послугою:

  • Оновити застосунок до останньої версії (якщо гаджет не оновив Дію автоматично);
  • Скористатися будь-якою послугою;
  • Натиснути три крапки у верхньому правому кутку документа чи послуги та обрати “Оцінити послугу”;
  • На смартфон прийде сповіщення: користувач зможе обрати оцінку у вигляді емодзі, а також за потреби додати текстовий відгук.

“Працюємо, щоб взаємодія з державою була швидкою і приємною”, – зазначили розробники застосунку “Дія”.

Нові функції в “Дія”

Стало відомо, що через застосунок “Дія” чимало студентів зможе спростити свій освітній процес. Експерти пояснили, що через застосунок українці можуть ділитися електронними версіями документів з закладом освіти, не витрачаючи час на ксерокопії. Також у Hillel IT-school, якщо надати через застосунок копію довідки про статус ВПО, можна отримати знижку в розмірі 2 000 гривень на навчання.

Також українці можуть безкоштовно освоїти десятки професій на платформі “Дія. Освіта”. Навчання проходить у вигляді симуляторів, подкастів та серіалів. На завершальному етапі учасники проходять тестування та отримують сертифікат, який можна додати до резюме. Серед професій – спеціальності, які сьогодні затребувані на ринку праці: менеджер з продажу, дата-менеджер, кондитер, майстер нігтьового сервісу, грумер та багато іншого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • ChatGPT: Дія створила освітній серіал про штучний інтелект
  • Обміняти лампи розжарювання на LED-лампи можуть заклади культури та ОСББ: як це зробити через Дію
  • В програмі єМалятко відбулись зміни: які послуги батьки можуть отримати через Дію
  • Українські моряки тепер можуть записатися на кваліфікаційний іспит через Дію: алгоритм дій

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *