Як заробити гроші на платформі Twitch: 7 дієвих способів

Як заробити гроші на платформі Twitch: 7 дієвих способів - INFBusiness

Досвідченні стримери на платформі Twitch заробляють від 3 тисяч до 5 тисяч доларів на місяць. Для цього вони грають близько 40 годин на тиждень. Є й інші дієві способи, які дозволять збільшити дохід. 

Як йдеться у матеріалі фінансового журналу ITstatti.in.ua, Twitch стримери отримують в середньому 250 доларів на кожні 100 передплатників. Додавши їх, ви можете заробити майже 7 тисяч доларів із менш ніж 1 мільйоном підписників. Виторг від реклами, партнерського маркетингу і навіть YouTube тут не враховується.

Як монетизувати свій канал 

Монетизувати свій канал Twitch можна лише за умови приєднання до партнерської програми. Для цього потрібно мати:

 • Щонайменше 500 хвилин трансляції за останні 30 днів,
 • Щонайменше 7 унікальних днів мовлення за останні 30 днів,
 • В середньому 3 або більше одночасних глядачів за останні 30 днів,
 • Щонайменше 50 передплатників.

Після того, як канал отримає право на участь, вас запросять електронною поштою. Потім натисніть “Почато”, перейдіть до налаштувань, натисніть на панелі інструментів Creator і виконайте такі дії:

 1. Надайте основну інформацію для реєстрації в програмі.
 2. Підпишіть партнерську угоду Twitch, ухваливши умови програми.
 3. Надайте Amazon свою податкову інформацію, заповнивши співбесіду з питань роялті та податку на послуги (TIMS).
 4. Повідомте, куди відправляти платежі, заповнивши форму Tipalti.

Оплатити можна такими способами: прямий переказ на банківський рахунок, банківський переказ, Paypal, перевірка та утримання платежів.

Як заробляти на трансляціях Twitch 

 • Підписки – це джерело доходу номер один для стримерів Twitch. Це регулярний щомісячний прибуток для партнерів. Але спочатку потрібно приєднатися до партнерської програми Twitch, є три рівні підписки: 4,88 долара, 9,99 долара та 24,99 долара. Як новий підписник, ви ділитиметеся своїм доходом з Twitch 50/50, у міру зростання можна зберегти навіть до 100%. Отже, скільки стримерів Twitch можна заробити на підписках? До 2 тисяч доларів на місяць.
 • Дохід від реклами. За даними CNBC, середній стрімер Twitch заробляє 250 доларів на 100 підписниках від доходів від реклами. Ці оголошення призначено для партнерів Twitch. Хоча останнім часом доходи від реклами падають через зростання кількості блокувальників реклами, ви можете боротися з цим, попросивши своїх глядачів відключити їх під час потокової передачі вашого контенту.
 • Побутові пожертвування. Коли ви починаєте працювати на Twitch, найбільш поширеним джерелом доходу є біт пожертв з вашої аудиторії. Біти належать Twitch, як віртуальна валюта. Глядачі можуть купувати і використовувати як емоції підтримки в чатах. Коли ваші підписники використовують ці біти у чаті, Twitch платить вам 0,01 долара за біт.
 • Спонсорство. Можна рекламувати ігрові компанії під час прямих трансляцій та отримувати гроші. Як тільки ви зможете розширити свою аудиторію та налагодити відносини з ігровими та іншими компаніями, які мають продукти на ринку, зможете отримувати гроші за носіння, використання та просування їх продуктів на камеру під час прямих трансляцій.
 • Компенсація YouTube. Завантажте відео з Twitch на YouTube. Таким чином, ви охопите нову аудиторію, збільшите свою базу підписників Twitch, а також отримаєте дохід від YouTube. Наприклад, один з найкращих стримерів у світі Ніндзя заробляє близько 36 тисяч доларів на рік.
 • Партнерський маркетинг. За допомогою цього в основному ви просуватимете продукт чи послугу і даватимете своєї аудиторії купони для більш дешевих покупок. За будь-яку покупку, здійснену з використанням вашого коду, ви отримуєте фіксовану комісію з продажу. Можна  стати партнером пов’язаних з грою компанії та заробляти комісію, просуваючи свою продукцію серед вашої аудиторії. Наприклад, ви можете просувати своє улюблене крісло як партнера і ділитися кодом купона, наданим вам адміністратором крісла. Коли один із них використовує код купона для покупки стільця, ви отримуєте частину суми продажу, яка може становити від 10 до 75 відсотків.
 • Кіберспорт. Деякі з них заробляють до 3 мільйонів доларів на рік. Середня зарплата користувачів кіберспорту складає 60 000 XNUMX доларів на рік. Цей прибуток не надходить безпосередньо від Twitch. Ви можете бути помічені, підписані та оплачені командою кіберспорту, коли ви продемонструєте свої навички Madden або FIFA у своїй трансляції Twitch. Це краще підходить для досвідчених людей, які також мають велику базу підписників. Хоча це малоймовірно, спробувати варто.

Як розпочати роботу з партнерською програмою Twitch

Для участі у програмі подайте заявку за посиланням. Для цього необхідно мати:

 • Щонайменше 50 підписників за останні 30 днів,
 • Хвилини трансляції мають бути не менше 500 хвилин,
 • 7 унікальних трансляційних днів,
 • У середньому 3 або більше глядачів одночасно.

Щоб почати стабільно заробляти гроші з Twitch знадобиться щонайменше від 300 до 500 одночасних переглядів. Якщо ви транслюватимете цікаві речі, то буде легко знайти глядачів та підписників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 • Щоб потім не переплачувати! Приправи на зиму, які можна зробити самостійно – відео
 • Нам би так! Португальське місто затопило вином – відео
 • Що робити переселенцям в Україні, щоб не призупинили виплати у разі відсутності під час перевірки місця проживання
 • Промокоди на AliExpress: як зекономити до 80 доларів восени

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *