Instagram застосував обмеження на листування в Direct

Instagram застосував обмеження на листування в Direct - INFBusiness

Instagram, який нещодавно розширював функцію з гортання фото, обмежив повідомлення в Direct. Акаунти, які не стежать одне за одним, зможуть надіслати лише одне повідомлення.

За даними видання TechCrunch, якщо користувач хоче надіслати повідомлення іншому користувачу, на якого не підписаний, то це може бути лише одне повідомлення (раніше це була необмежена кількість запитів). Надсилати більше повідомлень можна буде лише тоді, коли користувач прийме запит на чат.

Крім того, якщо користувачі не стежать одне з одним, то вони зможуть надсилати лише текстові повідомлення. Надсилати фото, відео й голосові нотатки можна лише після того, як запит на чат приймуть.

Що цьому передувало

Функцію запустили після того, як Instagram тестував її протягом кількох тижнів. Компанія сподівається, що завдяки оновленню, користувачі більше не отримуватимуть “небажані” фото й відео від тих, на кого не підписані, а незнайомці не зможуть постійно надсилати нові повідомлення. У Instagram додають, що функція буде особливо корисною для жінок, бо вони часто отримують “нюдси” у Direct.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Instagram готує додаток, щоб конкурувати з Twitter.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *