Катя Осадча створила серіал на Дія. Освіта: чому навчає зіркова телеведуча

Катя Осадча створила серіал на Дія. Освіта: чому навчає зіркова телеведуча - INFBusiness

Освітній серіал “Безпечна міграція” уже доступний на платформі Дія. Освіта. Як кажуть ініціатори його створення, інформація і знання, які українці отримають з нового серіалу допоможуть впевнено почуватися в еміграції та не потрапити на шахраїв.

В освітньому серіалі «Безпечна міграція» журналістка, ведуча та громадська діячка Катерина Осадча розповідає українцям про те, як користуватися послугами в галузі міграції та не втрапити в пастку торгівлі людьми.

Новий освітній серіал з телеведучою Катериною Осадчою став доступним на платформі  Дія. Освіта: про що навчають і попереджають 1

У 5 серіях вона розповідає про таке:

  • що потрібно, щоб відновити документи
  • у яких країнах є українські паспортні столи
  • як не потрапити в пастку торгівлі людьми
  • як оформити документи при народженні дитини

Переглянути серіал можна за цим посиланням.

Освітній серіал створено з ініціативи Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства цифрової трансформації України.

“Розуміння особливостей оформлення і відновлення документів за кордоном – це те, що дозволить нашим громадянам уникнути ряду загроз, пов’язаних з торгівлею людьми”, – зауважили у МВС.

Як захистити свої цифрові права – навчальний серіал на Дія.Освіта

За даними дослідження, близько 78% українців щодня використовують інтернет. Тому важливо, щоб якнайбільше людей знали свої цифрові права, які гарантують безпеку в мережі. Чому цифрові права важливі, що таке право “бути забутим” та як онлайн-платформи використовують наші персональні дані — дивіться в новому серіалі на платформі Дія.Освіта. Серіал містить три модулі. Після перегляду ви дізнаєтеся:

  • Чому свобода в інтернеті не є абсолютною;
  • Чи несете ви відповідальність за поширення коментарів;
  • Що таке штучний інтелект;
  • Як захистити персональні дані.

Переглянути серіал можна на платформі за посиланням. Після перегляду серіалу зможете пройти фінальний тест та перевірити свої знання.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *