На Дія.Освіта українці зможуть безкоштовно освоїти професію шеф-кухаря

На Дія.Освіта українці зможуть безкоштовно освоїти професію шеф-кухаря - INFBusiness

Українці зможуть безкоштовно освоїти професію шеф-кухаря через платформу “Дія. Освіта”. Експерти підготували серіал, в якому розповідають про основи професії та про те, як починати кар’єру в ресторанному бізнесі.         

Безкоштовний освітній серіал можна переглянути на платформі “Дія. Освіта”. Своїм досвідом поділилися шеф-кухар, власник закладів Спельта й Thai Spot Ілля Сьомін та інфлюенсерка в гастрономії та фуд-маркетологиня Ольга Геєць. З кількох епізодів глядачі дізнаються:   

 • Які обов’язки шеф-кухаря та його команди;
 • Як створювати авторські рецепти;
 • Як шеф-кухар складає меню закладу;
 • З чого треба починати свою кар’єру в ресторанному бізнесі.   

“Дослідіть, як працює заклад харчування, яка ієрархія посад на кухні і які гастрономічні тренди стають популярними. Експериментуйте зі знайомими рецептами — кукурудзяною кашею, сендвічем чи млинцями. Ще трохи — і ви готові до званої вечері!”, – сказано в описі до курсу.

Цей освітній серіал ідеальна можливість для тих, хто захоплюється кулінарією та хоче зробити зі свого хобі професію. Крім того, на платформі “Дія. Освіта” можна перевірити свої знання. Користувачам доступні тести та симулятори: так, в режимі онлайн можна спробувати організувати робоче місце шеф-кухаря, створити меню та приготувати ідеальний сендвіч. 

“Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Gооgle.оrg, Фонду Східна Європа за сприяння Спельти та Культури ринку”, – розповіли в команді “Дія”. 

Дія. Освіта

На платформі “Дія. Освіта” можна безкоштовно опанувати нову професію. Навчання на платформі відбувається за допомогою серіалів, подкастів, інтерактивних симуляторів тощо. Експерти зазначали, що акцент робиться саме на тих професіях, на які зараз є високий рівень попиту на ринку праці. Після завершення навчання учасники мають можливість отримати сертифікат, який потім можна додати до свого резюме. Наразі доступні десятки безкоштовних освітніх курсів про різні професії – касири, адміністратори, режисери з монтажу, дизайнери, пекарі, агенти з нерухомості та багато іншого. 

Також стало відомо, що тепер в застосунку “Дія” українці зможуть ставити оцінку різним послугам. Функції в застосунку можна оцінити за допомогою зірочок (максимальна оцінка – 5 зірок).  Йдеться про такі функції: документи, опитування, шеринг авто, оплата штрафів за порушення ПДР, скасування або отримання статусу безробітного, заміна посвідчення водія, витяг про місце проживання для дорослого та дитини, обмін лампочок, витяг про несудимість, єВідновлення — повідомлення про пошкоджене майно й подання заяви про виплату, Дія.ТV, Дія.Радіо, послуги для ВПО, довідка ОК-5 та ОК-7, декларування місця проживання. Як скористатися послугою:

 • Оновити застосунок до останньої версії (якщо гаджет не оновив Дію автоматично);
 • Скористатися будь-якою послугою;
 • Натиснути три крапки у верхньому правому кутку документа чи послуги та обрати “Оцінити послугу”;
 • На смартфон прийде сповіщення: користувач зможе обрати оцінку у вигляді емодзі, а також за потреби додати текстовий відгук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 • Нова послуга на порталі "Дія" – українці зможуть онлайн перевірити будівельні документи
 • В Україні скасували довідку про склад сім'ї
 • "Дія" повернула зміну міста реєстрації: кому не можна скористатися популярною послугою
 • "Київ Цифровий" дозволив переслати QR-квиток друзям: як це зробити

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *