Росіяни після заколоту Пригожина стали активно скуповувати біткоїни та віддавати рублі

Росіяни після заколоту Пригожина стали активно скуповувати біткоїни та віддавати рублі - INFBusiness

Росіяни після спроби військового заколоту вагнерівців на рф почали активно скуповувати криптовалюту Tether. Це свідчить про те, що російський народ через страх держперевороту боїться втратити свої гроші.

Про це написало видання Bloomberg, посилаючись на дані дослідників CCData. За інформацією аналітиків, лише за один день обсяг торгів стейлблкоїном за рублі збільшився втричі: показник складає близько 15 мільйонів доларів. Йдеться про торги на тих майданчиках, які досі продовжують роботу з рублями. Це, зокрема, Binance, Cryptonex, HitBTC, Coinsbit тощо.

Менеджер з комунікацій компанії CCData Джеймі Слай зауважив, що те, як різко зріс обсяг торгів, не є прямим свідченням того, що інвестори купували саме криптовалюту Tether. Проте він зазначив, що “учасники ринку звернули увагу на менш волатильний у порівнянні з рублями актив, такий як USDT, оскільки аналогічні тенденції не спостерігалися для біткоїну”. 

Водночас директор з досліджень Kaiko Клара Медалі розповіла, що обсяг торгів криптовалюти Tether за рублі опинився на рекордному рівні, якщо казати про статистику з грудня 2022 року. Це свідчить про те, що росіяни дійсно почали активно обмінювати рублі на інші валюти.

Криптовалюта Tether

Це криптовалютний токен компанії Tether Limited. За словами представників компанії, вартість токену на 20% забезпечується запасами доларів США, що зберігаються на її банківських рахунках. Таким чином, ця криптовалюта стала однією, яка прив’язана до фактичного курсу долара США. 

Криптовалюта на росії

На росії збираються запровадити кримінальну відповідальність за розрахунки криптовалютою та організацію криптовалютних бірж. Водночас експерти зазначали, що саме за допомогою криптовалюти чимало російських компаній намагаються обходити санкції, які запровадили США та Євросоюз проти російської федерації. 

Також у березні 2023 року стало відомо, що Binance дозволила поповнювати депозити за допомогою будь-яких випущених у росії банківських карток, у тому числі “Мір”, Visa та MasterCard. Хоча й у березні 2022 року платформа призупинила операції з використанням банківських карток Mastercard і Visa, випущених у росії, але тепер повідомляється, що росіяни вже зараз можуть здійснювати транзакції за допомогою гаманця Qiwi.

Нагадаємо, раніше експерти пояснювали, в чому полягає важлива роль криптовалюти у війні росії проти України.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *