Все, що ви хотіли знати про послуги для родин з дітьми в Дії: відповіді на популярні питання

Все, що ви хотіли знати про послуги для родин з дітьми в Дії: відповіді на популярні питання - INFBusiness

Українці можуть скористатися низкою послуг онлайн через застосунок “Дія”. Тепер на порталі з’явилися нові соціальні послуги для дітей з родинами. Експерти відповіли на популярні питання громадян щодо цих функцій.       

Така інформація з’явилася на сторінці “Дія” в соціальній мережі. Зазначається, що на порталі доступно багато послуг для родин з дітьми. Зокрема, можна в кілька кліків отримати допомогу на дитину одинокій матері або батьку, допомогу при всиновленні дитини тощо. Як отримати послугу:     

  • Зареєструватися або авторизуватися на порталі Дія;
  • Обрати розділ “Послуги”;
  • Обрати послугу, яка вам потрібна;
  • Заповнити анкету;
  • Підписати заяву за допомогою “Дія. Підпис” або кваліфікованого електронного підпису;
  • Надіслати заяву. 

Результати розгляду заяви можна буде переглянути онлайн. Така інформація з’явиться в особистому кабінеті на порталі Дія, або надійде листом на електронну пошту заявника.       

Чому не знаходить запис про народження дитини? Експерти пояснили, що дані дитини повинні збігатися з даними в її свідоцтві про народження. Вводити інформацію потрібно українською мовою. Тому варто перевірити, чи відображається свідоцтво дитини у вашому застосунку “Дія”.     

Чому не можна скористатися послугою для одиноких батьків? Ці послуги доступні певним категоріям громадян. Зокрема, отримати допомогу може одинока мати або батько, який не перебуває в шлюбі. Крім того, це стосується й одинокого усиновлювача, якщо в документі про народження дитини немає запису про матір або батька. Також ці послуги доступні матері або батьку в разі смерті одного з батьків (якщо не отримують пенсію через втрату годувальника).     

Як змінити дані в заяві? Експерти пояснили, що наразі скористатися цією функцією не можна. У випадку, якщо ви помилилися під час заповнення заяви, варто дочекатися повернення заяви на допрацювання або відмови. Після цього треба подати нову заяву (або звернутися до органу, що розглядає справу, та надати коректні дані). 

Послуги в Дія

Раніше стало відомо, що тепер на порталі “Дія” українці можуть скористатися послугою “єМалятко”. Через цей сервіс батьки отримують одразу 9 сервісів для немовлят онлайн. Тепер довідки можна отримувати лише за кілька хвилин. Зокрема це стосується реєстрації народження, внесення інформації про дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з автоматичним формуванням унікального номера запису в ньому тощо. Крім того, через “Дію” батьки можуть декларувати місце проживання дитини, оформлювати допомогу при народженні дитини та багато іншого. 

Також повідомлялося, що на порталі “Дія. Освіта” українці можуть освоїти десятки різних професій. Зокрема, це маркетолог, пекар, дата-аналітик, агент з нерухомості тощо. Навчання на “Дія. Освіта” проходить за допомогою серіалів, подкастів, тестів та різноманітних симуляторів. При цьому в кінці навчання буде тест, після якого можна отримати сертифікат: цей документ можна додати до резюме. Таким чином, українці через “Дія” можуть засвоїти нові професії. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Які виплати отримують вагітні жінки в декреті в Україні – як розрахувати розмір допомоги
  • Статус дитини війни: куди звертатись та які документи потрібні, щоб отримати державні виплати
  • У “Дії” з’являться послуги для усиновлення та допомоги дітям: коли та які саме
  • У Міністерстві юстиції України опублікували найпопулярніші імена для дітей 2023 року: перелік

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *