У Instagram з’явиться несподівана функція для “стеження” за друзями

У Instagram з'явиться несподівана функція для "стеження" за друзями - INFBusiness

Алессандро Палуцці, який працює розробником мобільних додатків і завдяки якому відкриває нові можливості різноманітних сервісів ще до їх офіційного представлення, анонсував нову функцію Instagram. Соцмережа хоче показувати місцезнаходження друзів.

Нова функція називається “карта друзів” (Friend map). Користувачі соцмережі зможуть перевірити на карті, де зараз знаходяться їхні друзі. У свою чергу, вони будуть знати ваше місцезнашодження.

При цьому зазначається, що користувачі самостійно зможуть налаштувати, хто з друзів зможе бачити їх на карті. А ті, для кого стеження достатньо, зможуть скористатися “режимом привида”, який приховує місцезнаходження. Скріншоти, опубліковані Палуцці, також показують, що користувачі зможуть залишати нотатки на карті, наприклад, з інформацією про те, що роблять зараз. 

 

 

Невідомо, коли нова функція з’явиться в стабільній версії програми, а отже, і для всіх її користувачів. Схоже, що її вже було ретельно розроблено, тож, ймовірно, це лише питання кількох тижнів.

Instagram запустила свій торговий майданчик

Instagram розширює свій маркетплейс у восьми нових країнах, включаючи Канаду, Австралію, Нову Зеландію, Великобританію, Японію, Індію та Бразилію. Платформа надає можливість брендам та творцям контенту співпрацювати через платні партнерства та рекламні кампанії, а от політичну рекламу вона блокуватиме.

Meta також запрошує китайські експортні бренди до співпраці. Блогери зможуть керувати запитами та деталями кампаній через нову папку “Партнерські повідомлення” у програмі.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах «Україна на часі», а також «Україна на часі Shorts». Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Російський опозиціонер Олексій Навальний, за офіційними даними, помер через відірвавшийся тромб під час прогулянки у СІЗО. Однак, чи можна вірити цим заявам, або його смерть могла бути спровокована перед виборами у РФ? Про це ми поспілкуємося з українським політологом Андрієм Золотарьовим. Крім того, обговоримо тему політичних амбіцій Навального. Не пропустіть відео, щоб дізнатися думку експерта.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *