У Київстар пояснили, коли будуть нараховані компенсації клієнтам за відсутність зв’язку та інтернету

У Київстар пояснили, коли будуть нараховані компенсації клієнтам за відсутність зв'язку та інтернету - INFBusiness

Компанія Київстар продовжує працювати над відновленням після російської кібератаки. Тепер стало відомо, чи будуть найближчим часом компенсації клієнтам оператора. Йдеться про компенсацію за те, що клієнти певний період часу не змогли користуватися послугами. 

Про це в коментарі для видання LIGA.net розповіла представниця компанії Київстар Ірина Леличенко. Вона зазначила, що одним з останніх досягнень стало те, що вдалося відновити сервіс VPN. Наразі експерти оператора відновлюють послуги M2M для бізнес-клієнтів. Також планується відновити послугу SMS-повідомлень. 

Також Ірина Леличенко підкреслила, що в деяких регіонах все ще спостерігаються локальні перебої з послугою “Домашнього інтернету”. Це, зокрема, стосується Києва. Для того, щоб прискорити відновлення системи, компанія Київстар задіяла весь доступний персонал. Відомо, що над відновленням працюють також спеціалісти з різних областей України. 

Водночас компанія Київстар попереджає, що наразі система ще не відновлена повністю після збою. Саме тому мобільний інтернет може працювати зі зниженою швидкістю. 

Також раніше в компанії казали про те, що клієнтам після збою нарахують компенсації за той час, коли вони не могли користуватися послугами. Представниця оператора пояснила, що питання нарахування бонусів та компенсацій абонентам відкладено. Зазначається, що компанія буде займатися цим питанням тоді, коли будуть відновлені абсолютно всі послуги, і система буде повністю стабілізована. 

Слід зазначити, що зв’язок Київстар почав поступово відновлюватися з вечора 13 грудня. Сервіс стає доступним не автоматично: для поновлення радять перезавантажити телефон. У компанії Київстар зазначали, що роблять все можливе, щоб відновити всі послуги якомога швидше. 

“Спеціалісти компанії працюють над відновленням послуг, і зроблять усе можливе, аби остаточно завершити цю роботу якомога швидше. Відновлення сервісів може відбуватися поступово, про що ми повідомлятимемо додатково на наших сторінках в соцмережах. Після стабілізації роботи мережі усі абоненти й корпоративні клієнти, які внаслідок хакерської атаки не могли скористатись сервісами компанії, обовʼязково отримають компенсації”, – зауважили в Київстар. 

Збій в системі Київстар

Зранку 12 грудня в мережі оператора Kyivstar стався технічний збій. Через це в абонентів почалися проблеми зі зв’язком та інтернетом. При цьому абоненти не могли перейти до інших операторів, оскільки цей збій у мережі оператора вплинув на національний роумінг. Згодом стало відомо, що причиною збою стала хакерська атака на ядро мережі. 

У компанії Active Group дослідили, наскільки сильно вплинув на повсякденне життя громадян збій в системі Київстар. 33,8% опитаних заявили, що на них цей збій жодним чином не вплинув. Водночас стільки ж опитаних зазначили, що на них ситуація “трохи вплинула”. Переважна більшість респондентів позитивно оцінила зусилля експертів Київстар із відновлення зв’язку. Зазначається, що в опитуванні брали участь повнолітні українці з різних регіонів України. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *