У Lifecell відповіли, коли в Україні з’явиться 5G інтернет

У Lifecell відповіли, коли в Україні з'явиться 5G інтернет - INFBusiness

Під час повномасштабної війни відбувається чимало змін, і те саме стосується мобільного зв’язку. На цей раз абоненти поцікавилися в оператора Lifecell, коли будуть запроваджений в Україні 5G-зв’язок. Стала відома відповідь компанії. 

Під однією з публікацій мобільного оператора в соціальній мережі абонент вирішив спитати, коли Lifecell надасть можливість українцям користуватися зв’язком стандарту 5G. Також клієнт поцікавився, коли оператор буде оновлювати свої тарифи. Представники компанії відповіли на питання щодо запровадження нового покриття. 

Експерти Lifecell відповіли, що запровадження 5G-зв’язку та інших сучасних технологій буде. Проте це станеться після перемоги України. Зокрема, після того, як буде відновлено зв’язок на деокупованих територіях. Що стосується тарифних планів, то експерти не сказали, що готуються зміни. Це значить, що найближчим часом тарифи лишаються стабільними. 

З тарифами мобільного оператора можна ознайомитися за посиланням. Вартість тарифного плану залежить від потрібного переліку послуг. Наприклад, один з найбюджетніших тарифів “Просто Лайф” коштуватиме 90 гривень на місяць: користувачам надають 8 гігабайтів мобільного інтернету, а також 300 хвилин на дзвінки на інші мобільні оператори. Водночас якщо потрібен безлімітний інтернет та 1 600 хвилин для дзвінків по Україні, то абонентам потрібно обирати тариф “Вільний Лайф”: цей пакет послуг на місяць коштуватиме 180 гривень.

Зміни у мобільних операторів

Нещодавно мобільний оператор Vodafone запропонував абонентам скористатися новою послугою: йдеться про те, щоб замінити звичайну SIM-карту віртуальну eSIM. Зазначається, що це можна зробити за допомогою кількох кліків у застосунку оператора “My Vodafone”. Підкреслюється, що віртуальна SIM має чимало переваг: зокрема, її неможливо вкрасти, а також для її виготовлення не потрібен пластик, що набагато краще для нашої екології.

Також повідомлялося, що депутати Верховної Ради України зареєстрували законопроєкт щодо національного роумінгу. Під час повномасштабної війни національний роумінг дозволяє українцям в різних куточках країни користуватися мобільним зв’язком та інтернетом навіть тоді, коли в їхньому регіоні немає доступу до певного оператора. Законопроєкт передбачає, що такий роумінг буде постійним, навіть після перемоги. 

“Законопроєкт має на меті зробити постійним національний роумінг, запроваджений Міністерством цифрової трансформації на початку повномасштабного вторгнення рф. Нацроумінг надаватимуть мобільні оператори. Має бути покриття хоча б від одного з мобільних операторів. Абоненти інших зможуть безкоштовно приєднатися до базових станцій мережі саме цього оператора. Законопроєкт вводить новий показник якості мобільного зв’язку – швидкість Інтернету. Людина зможе виміряти її та надати інформацію регулятору. Законодавча ініціатива не потребує фінансування від державного бюджету”, – зазначив голова підкомітету електронного врядування Комітету ВРУ з питань цифрової трансформації Сергій Штепа.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Як самому створювати емодзі: Google запустив просту прогу – інструкція
  • Apple додасть штучний інтелект у Siri: що від цього зміниться
  • Чому Wi-Fi погано працює! Головні вороги домашньої мережі
  • Інтернет попри відключення світла: Ланет готовий до зими

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *