YouTube заборонятиме діпфейки, створені штучним інтелектом – відео будуть блокувати

YouTube заборонятиме діпфейки, створені штучним інтелектом – відео будуть блокувати - INFBusiness

YouTube оновлює свою політику щодо кіберзалякування та переслідувань, забороняючи діпфейки, повʼязані з неповнолітніми, жертвами злочинів, смертю чи насильством. Можливо, згодом під заборону потрапить й інший контент, згенерований ШІ.

Про це йдеться в блозі YouTube. З 16 січня платформа почне блокувати відео, які реалістично імітують померлих неповнолітніх або жертв смертельних чи добре задокументованих подій насильства, описуючи їхню смерть чи пережите насильство.

Вебсайт The Verge додає, що в деяких відео використовуються дитячі голоси, згенеровані штучним інтелектом, для опису насильства, яке сталося з ними у резонансних випадках. Сімʼї жертв, яких зображали на відео, назвали такий контент «огидним».

Зміни на YouTube для безпеки людей

На відеохостингу запровадили нове налаштування модерації коментарів під назвою “Пауза”. Раніше можна було відключити коментарі, щоб фільтрувати їх. Однак тепер новий інструмент дозволить забороняти залишати нові коментарі, а попередні залишаться. 

“Ця функція була в експерименті протягом деякого часу, і ми дуже раді, що можемо розгорнути її для всіх на основі позитивних відгуків, які ми отримали під час тестування”, – сказали в компанії.

Експериментальна група заявила, що нова функція дозволяє їм почуватися безпечніше, а також отримали “більшу гнучкість”. “Пауза” розташована у налаштуваннях – у верхньому правому куті панелі коментарів на сторінці перегляду в застосунку або в YouTube Studio.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *