Блінкен прокоментував звільнення керівництва МОУ

Влада України «демонструє нетерпимість до корупції», а Сполучені Штати Америки контролюють витрачені кошти.

1174_unnamed.jpg (24.93 Kb)

Про це в інтерв’ю CBS Mornings заявив державний секретар США Ентоні Блінкен.
«Сам факт того, що президент Зеленський вжив заходів, очевидно, для боротьби з випадками корупції, свідчить про те, що українці сприймають це надзвичайно серйозно. І вони знають, що Сполучені Штати та десятки інших країн, які підтримують Україну, хочуть бути певними, що підтримка, яку ми їм надаємо, використовується правильно», — зазначив глава Держдепартаменту США.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За два роки антикорупційний та економічний ефект цифровізації становить понад 16 млрд грн — Шмигаль
Блінкен також підкреслив, що в Україні, а також в інших країнах працюють команди американських фахівців, які стежать за тим, щоби гроші витрачалися на цілі, для яких надсилаються в країну.
«Я спілкувався з членами Конгресу, які їздили в Україну, і вони бачили наші зусилля на підтвердження того, що ці кошти добре обліковуються. Вони повернулися під великим враженням від цього контролю, цих заходів, і вони сказали нам, що вони не бачили нічого настільки ефективного в інших місцях раніше», — розповів держсекретар США.

Блінкен також окремо прокоментував звільнення керівництва Міністерства оборони України.

«Чи були всі вони звільнені через корупцію — це відкрите питання. Я думаю, що в деяких випадках є й інші причини. Але для нас, для мене той факт, що Зеленський вживає рішучих дій скрізь, де він щось бачить, є доказом, що вони сприймають це серйозно», — сказав очільник Держдепартаменту США.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України під час засідання 19 вересня ухвалив три важливі антикорупційні рішення. Вони стосуються боротьби з хабарництвом та відмиванням грошей.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *